کد خبر: 284329

تاریخ انتشار: مهر ۱۳, ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی میاندوآب:

مشارکت مردم از ارکان مهم امنیت اجتماعی است/ امنیت و صلابت را مدیون خون شهدا هستیم

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: امنیت یکی از نیازهای ضروری جامعه بوده و یک مقوله عمومی است که همه در آن نقش دارند

به گزارش زرین خبر، سرهنگ حسن شیخ نژاد امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در میاندوآب به مناسبت هفته ناجا، اظهار کرد: هفته ناجا امسال با شعار “پلیس هوشمند و مقتدر، امین مردم” با مشارکت ادارات مختلف شهرستان برگزار می شود.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به اینکه هفته ناجا فرصتی برای ارائه خدمات مضاعف به مردم و ارائه و نمایش توانمندی های نیروی انتظامی به مردم است، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته ۵۰ برنامه متنوع از ۱۱ مهرماه همزمان با آغاز هفته و در طول هفته ناجا در میاندوآب برگزار می شود.

وی گفت: این ایام فرصتی برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند اسلام عزیز و اقتدا به سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش در بصیرت، ولایتمداری، اطاعت، ایثار و فداکاری، صبر و مقاومت است.

شیخ نژاد با اشاره به اهمیت مقوله امنیت، تصریح کرد: امنیت یکی از نیازهای ضروری جامعه بوده و یک مقوله عمومی است که همه در آن نقش دارند و مشارکت عمومی سبب افزایش نظم وانسجام اجتماعی و افزایش امنیت و نیز برقراری روابط عاطفی میان پلیس و مردم می شود.

فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان اینکه امنیت را مدیون سردار سلیمانی ها و شهدایی هستیم که در راه دفاع از وطن و برقراری امنیت تلاش می کنند، اظهار کرد: باید این امنیت و آرامش را که به بهای خون شهدا به دست آمده، ارج نهیم و قدردان خون شهدا باشیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی دائما به دنبال توطئه و فتنه انگیزی است، افزود: فضای مجازی از ابزارآلاتی است که دشمنان در راستای دست یابی به اهداف خود از آن استفاده می کنند و لذا باید هوشیار باشیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…