- پایگاه تحلیلی خبری زرین خبر - http://zarinkhabar.ir -

معنویت رمز پیروزی در دفاع مقدس بود/صلابت و اقتدار امروزی را از هشت سال دفاع مقدس به ارث برده ایم

به گزارش زرین خبر، امام جمعه میاندوآب امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در این شهرستان؛ اظهار کرد: دشمنان، انقلاب اسلامی را بر نمی تابیدند و با تحریک صدام؛ هشت سال جنگ را بر ملت ایران تحمیل کردند.
حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده افزود: ملت ایران اسلامی با فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در جبهه های نبرد حق علیه باطل حاضر شده و از مرزهای دینی، ملی وخاک وطن دفاع کردند.
وی گفت: مردم ایران اسلامی در این ۴۰ سال تحت لوای ولایت و همیشه پا به کار بودن امت اسلامی و با اقتدار نیروهای امنیتی اجازه نداده اند حتی یک وجب از خاک عزیز ایران اسلامی به دست دشمن بیفتد.
حسن زاده در ادامه به ویژگی های دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: نخستین ویژگی دفاع مقدس، دفاعی بودن آن بود و ما هیچگاه شروع کننده نبوده و همواره اماده دفاع از ولایت هستیم.
امام جمعه میاندوآب معنویت را دومین ویژگی دفاع مقدس برشمرد و اظهار کرد: امروز نیز با معنویت می توان بر دشمن غلبه کرد و باید در جنگ نفوذ فرهنگی و اقتصادی نیز مسئولان باید به معنویت افزایی و الگوی دفاع مقدس توجه داشت.
وی استقامت فرماندهان و رزمندگان را دیگر ویژگی دفاع مقدس برشمرد و گفت: شجاعت فرماندهان دوران دفاع مقدس یکی از ویژگی هایی است که باید مورد توجه باشد.ِ
حسن زاده با اشاره به اینکه ما این صلابت و اقتدار امروزی را از هشت سال دفاع مقدس به ارث برده ایم، گفت: شهید باکری الگوی همیشه زنده رزمندگان اسلام در این دوران نیز است.
امام جمعه میاندوآب افزود: فرق ما با دشمن در اعتقاد به خدا و ولایت پذیری رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود.

 

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
[1] [2] [3]