- پایگاه تحلیلی خبری زرین خبر - http://zarinkhabar.ir -

دفاع مقدس برای ما عزت و اقتدار به ارمغان آورد/ باید فرهنگ دفاع مقدس به نسل امروزی انتقال یابد

به گزارش زرین خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران و نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با اشاره به اینکه دفاع مقدس، نماد استقامت و ایستادگی ملت ایران اسلامی است، افزود: دفاع مقدس برای ما عزت و اقتدار به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی است، گفت: ما در دفاع مقدس، اقتدار و صلابت نظام اسلامی را به دنیا نشان دادیم و پیشرفت ها و پیروزی هایی که انقلاب اسلامی امروز به دست آورده و صلابت و اقتدار حاصل مجاهدت ها و ازخودگذشتگی های شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با تاکید بر اینکه باید فرهنگ دفاع مقدس به نسل امروزی انتقال یابد، تصریح کرد: باید روحیه ایثار،ایستادگی، شجاعت، فداکاری و شهادت طلبی و اطاعت از ولایت که ریشه آن اطلاعت از دین،پیامبر و ولایت امر است به نسل حاضر و جوان امروزی انتقال یابد.

پالهنگ اظهار کرد: دفاع مقدس؛ دفاع از حاکمیت اسلام، قرآن و دفاع از میهن اسلامی بود و امروز این فرهنگ دفاع مقدس به عنوان الگو برای کشورهای منطقه و جبهه مقاومت در ایستادگی در مقابل دشمنان بوده است.

وی با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران؛ قدرتمندترین نیرو در منطقه هستند، گفت: امروز آیه قرآنی”واعدولهم ماستطعتم من قوه…” و رهنمودهای امامین انقلاب در سرلوحه کارهای نیروهای مسلح قرار دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: ما در جنگ آموختیم اگر همه پشت سر رهبری حرکت کنیم و گوش به فرمان ولایت باشیم، پیروزی نهایی با ما است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
[1] [2] [3]