کد خبر: 283902

تاریخ انتشار: شهریور ۳۰, ۱۳۹۸

کشف محموله چوب قاچاق و لاشه یک راس گراز در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو میاندوآب

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب از کشف یک محموله چوب قاچاق در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلوی این شهرستان خبر داد.

به گزارش زرین خبر، علیرضا بقالی به خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: در جریان گشت و کنترل شبانه مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب، دو نفر متخلف قطع اشجار جنگلی در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو شناسایی و متوقف شدند.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب افزود: در جریان این ماموریت، یک دستگاه خودرو وانت حامل چوب قاچاق از نوع بید نیز کشف و توقیف شد.

وی گفت: پرونده این تخلف برای اعمال قانون به مقامات قضایی ارجاع شد .

بقالی تصریح کرد: گشت های محسوس و نامحسوس در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو میاندوآب برای شناسایی متخلفین قطع درختان جنگلی توسط مأمورین یگان حفاظت محیط زیست میاندوآب در حال انجام است.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب هم چنین از کشف لاشه یک راس گراز شکار شده در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو نیز خبر داد و اظهار کرد: در جریان پایش شبانه مأمورین یگان حفاظت محیط زیست میاندوآب در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو، لاشه یک رأس گراز شکار شده در این  محل  کشف شد .

وی افزود: در جریان تحقیقات صورت گرفته هویت متخلفین شناسایی شده و پرونده این تخلف جهت پیگیری به مقامات قضایی شهرستان ارسال شده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…