شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹ 3 جماد ثاني 1442 Saturday, 16 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17856×
کشف محموله چوب قاچاق و لاشه یک راس گراز در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو میاندوآب
30 شهریور 1398 - 9:48
شناسه : 283902
2

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب از کشف یک محموله چوب قاچاق در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلوی این شهرستان خبر داد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، علیرضا بقالی به خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: در جریان گشت و کنترل شبانه مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب، دو نفر متخلف قطع اشجار جنگلی در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو شناسایی و متوقف شدند.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب افزود: در جریان این ماموریت، یک دستگاه خودرو وانت حامل چوب قاچاق از نوع بید نیز کشف و توقیف شد.

وی گفت: پرونده این تخلف برای اعمال قانون به مقامات قضایی ارجاع شد .

بقالی تصریح کرد: گشت های محسوس و نامحسوس در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو میاندوآب برای شناسایی متخلفین قطع درختان جنگلی توسط مأمورین یگان حفاظت محیط زیست میاندوآب در حال انجام است.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب هم چنین از کشف لاشه یک راس گراز شکار شده در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو نیز خبر داد و اظهار کرد: در جریان پایش شبانه مأمورین یگان حفاظت محیط زیست میاندوآب در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو، لاشه یک رأس گراز شکار شده در این  محل  کشف شد .

وی افزود: در جریان تحقیقات صورت گرفته هویت متخلفین شناسایی شده و پرونده این تخلف جهت پیگیری به مقامات قضایی شهرستان ارسال شده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.