کد خبر: 283889

تاریخ انتشار: سپتامبر 19, 2019

فرمانده سپاه پاسداران:

راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران راز شکست دشمن را در جهاد و کنار مردم بودن و توجه به زندگی و کاستن از مشکلات آن ها دانست و خاطرنشان کرد: این مهم، امروز عین جنگ است و فرقی ندارد.

به گزارش زرین خبر، سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در مراسم افتتاح پروژه های محرومیت زدایی که در محل روستای پیربز، از توابع خراسان شمالی برگزار شد، حضور خود در این منطقه محروم را یک افتخار دانست و از تلاش، همکاری و همراهی استاندار خراسان شمالی و سپاه استان تشکر و قدردانی کرد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد: امروز جهاد ما، ساختن و آباد کردن بوده و این چیزی است که دشمن با آن مقابله می کند.

وی با بیان اینکه دشمن می خواهد مردم ما را فقیر و کشور ما را ضعیف نگه دارد و اینگونه ببیند، اظهارداشت: ولی ما اجازه نمی دهیم و با همه وجودمان، خودمان را خادم این مردم می دانیم.

سردار سلامی افزود: اگر کاری هم انجام می دهیم، با قلب هایمان است و منتی هم نیست و اگر کاری انجام می شود، این دارایی مربوط به خود شما است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه دغدغه اصلی امروز رهبر معظم انقلاب، زندگی شما است، بیان داشت: ما از طرف ایشان امر به کمک و آماده برای انجام وظیفه هستیم.

سردار سلامی راز شکست دشمن را در جهاد و کنار مردم بودن و توجه به زندگی و کاستن از مشکلات آن ها دانست و خاطرنشان کرد: این مهم، امروز عین جنگ است و فرقی ندارد.

وی با اشاره به اینکه ما در میدان جنگ همه را ه ها را به فضل الهی بر دشمن بسته ایم و راهی برای نفوظ نگذاشته و نمی گذاریم، گفت: از آنجا مطمئن هستیم که سربازان، بسیجیان و پاسداران ما در مرزها با چشم باز در کمین دشمن اند و از دشمن بزرگ و کوچک، نگران نیستیم.

سردار سلامی افزود: از این نگرانی ها دیگر عبور کرده ایم و دشمن هم به این امر واقف است و امروز آنقدر قدرتمند شده ایم که مجبورند هر حادثه ای که اتفاق می افتد، به دروغ هم شده به ما نسبت دهند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه پاسداری و حفاظت از انقلاب تنها بخشی از مسئولیت سپاه است، اظهارداشت: سپاه به درون هم می نگرد و در میدان سازندگی و کمک رسانی همگام با نظام است.

وی اذعان داشت: عزت ایران اسلامی هر روز به برکت رهبری، ولایت، اسلام و مردم وفادار به نظام، بیش از پیش می شود و دشمنان ما نیز هر روز ذلیل تر خواهد شد.

 

انتهای پیام/ عصر اترک

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

عیسی زاده“مهدی عیسی زاده” از میاندوآب راهی بهارستان شد

"مهدی عیسی زاده" با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه میاندوآب به بهارستان راه یافت.

گزارش

حضور دشمن شکن و حماسی مردم میاندوآب در پای صندوق های رای + تصاویر

مردم ولایتمدار وانقلابی شهرستان میاندوآب از ساعات اولیه صبح امروز با حضور گسترده وپرشور در پای صندوق های رای؛ در…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…