کد خبر: 283838

تاریخ انتشار: سپتامبر 18, 2019

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی:

طرح مسائل قومیتی خیانت به انقلاب و کشور است/ مجلس انقلابی بود زیر بار برجام نمی رفت/چگونه ادعای انقلابی بودن دارید در حال که برخلاف نظر رهبری حرف می زنید؟

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: اگر در موضوع برجام، مجلس بی حال نداشتیم و مجلس انقلابی داشتیم، این اتفاق نمی افتاد.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی امروز در آئین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، اظهار کرد: میاندوآب زادگاه شهید مهدی باکری، تبلور غیرت آذربایجان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و با تاکید بر شناساندن فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس، افزود: دفاع مقدس نباید در چند عکس و… خلاصه شود بلکه دفاع مقدس یعنی شناساندن الگوهای بزرگ که در تاریخ بی نظیر هستند.

وی گفت: در مورد شهید باکری که تبلور غیرت آذربایجان است، چند مستند ساخته شده است؟

نجفقلی زاده سرائی تصریح کرد: دیروز، جنگ نظامی بود و امروز جنگ، جنگ فرهنگی و اقتصادی و جنگ مذاکره و جنگ تحلیل های غلط است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی اظهار کرد: اگر در موضوع برجام، مجلس بی حال نداشتیم و مجلس انقلابی داشتیم، این اتفاق نمی افتاد.

وی با اشاره به مواضع برخی افراد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری از آینده روشن می گویند ولی آن آقا برعکس می گوید؛ آینده تاریک؛ ۱۸۰ درجه برعکس، چگونه ادعای انقلابی بودن دارد؟ چون رفته دانشگاه و چند دختر و پسر برایش کف می زنند.

سرائی گفت: علیه روحانیت و سپاه حرف می زند، در حالی که امنیتی که اکنون دارید را سپاه ایجاد کرده و امنیت شما به برکت خون شهدا است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ما سرباز ولایت هستیم، گفت: رسالت ما تبیین است، حال عده ای موضع گیری کنند و ناراخت شوند.

وی در ادامه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و با تاکید بر مطالبه گری و بیان اینکه متاسفانه نتوانسته ایم به وظیفه خود در قبال این بیانیه تاکنون عمل کنیم، تصریح کرد: آیا می توان در مورد نفوذ، آتش به اختیار، گام دوم انقلاب، جهاد کبیر پایان نامه ای نوشته شده ای پیدا کرد؟ چرا؟ چون نگاه به مطلب سطحی است و عمقی نیست.

نجفقلی زاده سرائی به بیانات اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: نباید به آمریکا و دشمن با نگاه امید، نگاه کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی تصریح کرد: در استان آذربایجان غربی هرکس چه در شمال، چه در جنوب و چه در مرکز، مسائل قومیتی را مطرح کند، هرکس که باشد به انقلاب خیانت می کند.

وی با بیان اینکه مردم ما بی نظیر هستند، اظهار کرد: مردم هرجا احساس کرده اند، به صحنه آمده و انقلابی حرکت کرده و به نقش و وظیفه خود عمل کرده اند.

اگر انقلابی هستیم باید از امام و رهبری تبعیت کنیم

امام جمعه میاندوآب نیز در این مراسم با تاکید بر بصیرت و هوشیاری، اظهار کرد: خواص جامعه باید با بصیرت بوده و آگاهانه عمل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده با بیان اینکه عوام یعنی راهرو،گفت: مردم عوام، یعنی مردم راهرو و کسانی که معمولا اهل تحقیق و اندیشه نبوده و راهرو هستند و مثلا هرکس نماینده باشد، پیرو آن هستند و در نتیجه در جامعه تاثیرگذار نیستند.

وی با اشاره به اینکه خواص جامعه به چند دسته تبدیل می شوند، افزود: برخی خواص دنیا طلب و به دنبال اشرافی گری بود و ترسو هستند و از دشمن می ترسند، مانند آنهایی که با آمدن یک کشتی دشمن، ناامید می شوند.

امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: یک دسته از خواص هم به موقع فکر و به موقع عمل می کنند و به آنها خواص با بصیرت می گویند.

حسن زاده اظهار کرد: زمانی افشاگری کردیم و گفتیم چرا در آستانه انتخابات پنج وزیر به میاندوآب می آید و سوال کردیم سفر وزرا چه سودی دارد  و اکنون نیز زمان تعامل است.

وی با بیان اینکه برخی از روی بی بصیرتی حرف می زنند، افزود: اگر انقلابی و پا به کار هستیم باید گوش به فرمان باشیم و از خود نظر ندهیم و از امام و رهبری تبعیت کنیم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به حذف اسم شهید در برخی شهرها، گفت: اگر این اتفاق در میاندوآب می افتاد، با او برخورد می کردیم.

معنویت و ولایتمداری شاخصه اصلی سپاه پاسداران است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این مراسم با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس، نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ افزود:اغلب مناطق کشور در همان هشت سال دفاع مقدس نقش آفرینی کردند ولی آذربایجان غربی بیش از چهار دهه است که در حال دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است. 

وی با بیان اینکه معنویت و ولایتمداری شاخصه اصلی سپاه پاسداران است، گفت: روحانیت به عنوان چراغ راهنما بوده و همه ما نیز به عنوان سربازان ولایت در این مسیر حرکت می کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم در بحث تعمیق معنوی تا سطح پایگاههای مقاومت تلاش کرده و در راستای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

در پایان این مراسم حجت الاسلام عسگر امامی به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب معرفی و از خدمات و تلاش های حجت الاسلام حیدرکوثری تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

زنگ خطر پیک دوم کرونا در آذربایجان غربی به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش تعداد افراد مبتلا درمی یابیم…

گزارش

فتح خرمشهر، تبلور وحدت، مقاومت و  قدرت خداوند/ حماسه ای که معادله ها را عوض کرد

بر اساس معادلات نظامی، عراق پیروز حتمی جنگ بود ولی رزمندگان اسلام با تکیه بر رهبری الهی و باورهای دینی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…