کد خبر: 283811

تاریخ انتشار: شهریور ۲۶, ۱۳۹۸

خیرین میاندوآبی ۲۸۰ میلیون ریال به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی کمک کردند

 رئیس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: در آستانه سال تحصیلی،خیرین اقلام و نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش را به ارزش ۲۸۰میلیون ریال تهیه و در اختیار این نهاد قرار دادند.

علی کریمی در گفت و گو با زرین خبر با اشاره به نزدیکی بازگشایی مدارس، اظهار کرد: امیدواریم در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، خیرین و مردم دانش آموزان تحت پوشش این سازمان در میاندوآب را فراموش نکرده و ما را در مجموعه بهزیستی برای خدمت رسانی به افراد تحت پوشش یاری رسانند.

رئیس اداره بهزیستی میاندوآب با بیان اینکه در راستای یاری رسانی به دانش آموزان تحت پوشش نیازمند همکاری خیرین و نیکوکاران عزیز نیز هستیم، افزود: در این زمینه امسال قبل از آغاز سال تحصیلی تعدادی از خیرین اقلامی را برای کمک به دانش آموزان نیازمند تهیه و در اختیار این سازمان قرار داده اند.

وی افزود: در این راستا خیرین اقلام و نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش را به ارزش ۲۸۰ میلیون ریال تهیه و در اختیار این نهاد قرار داده اند تا در آستانه سال تحصیلی در بین دانش آموزان معلول تحت پوشش توزیع شود.

کریمی با اشاره به اینکه ۲۵۰ دانش آموز معلول و ۱۷۰ دانش آموز فرزندان زنان سرپرست خانوار، تحت پوشش بهزیستی در میاندوآب قرار دارند، گفت: کار توزیع اقلام تهیه شده در بین دانش آموزان تحت پوشش شروع شده است.

رئیس اداره بهزیستی میاندوآب تصریح کرد: بانزدیک شدن به زمان بازگشائی مدارس، همه ساله خیرین بزرگوار و نیک اندیش دل مددجویان تحت پوشش بهزیستی را شاد ساخته اند و امسال نیز امیدواریم تا ما را از کمک های خود در امر کمک رسانی به دانش آموزان نیازمند تنها نگذارند تا دل دانش آموزان تحت پوشش نیز از ذوق و شوق مهر خاطره انگیز خالی نماند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…