کد خبر: 283803

تاریخ انتشار: شهریور ۲۵, ۱۳۹۸

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در میاندوآب به مناسبت هفته دفاع مقدس

جانشین ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: امسال بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی در سطح شهرستان، حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می شود.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار وهاب عباسفام امروز در جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در میاندوآب گفت: عزت و اقتدار امروزی ما مرهون خون شهدا، فداکاری ها وجان فشانی ایثارگران و رزمندگان اسلام است و باید قدردان این عزیزان بوده و هفته دفاع مقدس را که یادآور این ایثارگری هاست، گرامی بداریم.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه باید نسل جوان و امروزی با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند، اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم در راستای انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل حاضر تلاش کنیم.

وی با اشاره به اجرای چندین برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان میاندوآب و حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج، افزود: امسال بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی در سطح شهرستان، حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می شود.

عباسفام تصریح کرد: به این مناسبت مراسم صبحگاه مشترک با حضور یگان هایی از بسیج، سپاه و نیروی انتظامی در میاندوآب برگزار می شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: افتتاح طرح های محرومیت زدایی و پایگاه های مقاومت بسیج، دیدار وتجلیل از خانواده معظم شهدا،برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در رشته های مختلف، غبارروبی مزار مطهر شهدا، برگزاری یادواره شهدا، به صدا در آوردن زنگ ایثار و مقاومت به مناسبت بازگشایی مدارس، ویزیت رایگان و نشست های فرهنگی و سیاسی و یادواره های شهدا و همایش نکوداشت و تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت از اهم برنامه ها در هفته دفاع مقدس در میاندوآب است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…