کد خبر: 283791

تاریخ انتشار: شهریور ۲۴, ۱۳۹۸

اهدای لوازم مورد نیاز سال تحصیلی به ۱۵۳ دانش آموز نیازمند در میاندوآب

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، خیران میاندوآبی به ۱۵۳ دانش آموز در قالب طرح دست های مهربانی، پک های تحصیلی شامل کیف، کفش و لوازم التحریر اهدا کردند.

بهروز تقی نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، تعدادی از خیرین اقلامی را برای کمک به دانش آموزان نیازمند تهیه کردند تا نخستین همایش دست های مهربانی در میاندوآب برگزار شود.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب افزود: ۱۵۳ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی شامل این طرح شده و هدایا را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه همه ساله خیرین بزرگوار و نیک اندیش دل دانش آموزان نیازمند را شاد ساخته اند، گفت: در راستای این طرح به هر دانش آموز یک بسته شامل کیف، لوازم التحریر، بن خرید لباس فرم مدرسه و کفش در مجموع به ارزش چهار میلیون ریال توسط خیرین اهدا شد.

تقی نژاد تصریح کرد: این دانش آموزان غیر از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی بوده و توسط مدیران و همکاران در مدارس شناسایی شده بودند.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب اظهار کرد: خدمت به دانش آموزان نیازمند و شاد ساختن دل نیازمندان از کارهای حسنه است که عواقب اخروی و معنوی بسیار خوبی برای نیکوکاران دارد و امیدواریم خیرین و مردم خانواده های نیازمند را فراموش نکنند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

سایه سنگین بی‌تدبیری بر پیکره کشاورزی آذربایجان‌غربی/ دغدغه سیب‌کاران در میان وعده‌ها گم شد/ درآمد کشاورزی دیگر کفاف هزینه کارگران را هم نمی‌دهد

مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی…

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…