کد خبر: 283421

تاریخ انتشار: شهریور ۱۳, ۱۳۹۸

معاون پرورشی آموزش و پرورش میاندوآب خبر داد؛

پایان کلاس های تابستانی آموزش و پرورش در میاندوآب

معاون امور پرورشی آموزش و پرورش میاندوآب از اختتامیه کلاس های تابستانی آموزش و پرورش در این شهرستان خبر داد.

گیو جودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه کلاسهای تابستانی امسال نیز مانند سال های گذشته در میاندوآب برگزار شد، گفت: چهار هزار دانش آموز با مراجعه به مدارس و کانون های فرهنگی، هنری و تربیتی در پایگاه ها و کلاس های تابستانی ثبت نام و در طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان شرکت کردند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش میاندوآب افزود: طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در کانون های امام محمد باقر(ع) و الزهرا(س)، درالقرآن حضرت امام(ره) و حضرت معصومه(س)، سالن ورزشی شهید باهنر و مدارس محل تحصیل دانش آموزان انجام شد.

وی اظهار کرد: کلاس های تابستانی امسال در رشته های مختلف ورزشی، علمی، هنری، فرهنگی و قرآنی و با هدف ارتقای سطح دانش و بینش اعتقادی، علمی، اجتماعی و مهارت های فنی و حرفه ای و فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزار شدند که با استقبال خوب دانش آموزان نیز روبرو بود.

جودی با بیان اینکه هدف از برگزاری کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان، ایجاد محیطی شاد و آموزنده بود تا دانش آموزان از این اوقات فراغت خود به نحو احسن استفاده کنند، تصریح کرد: در دو سال گذشته، رتبه نخست در سطح استان را در برگزاری کلاس های تابستانی و غنی سازی اوقات فراغت را کسب کردیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

گزارش

قیام سیدالشهدا(ع) بر پایه «مقاومت» جهانی شد/ فرهنگ عاشورا از عوامل مهم گرایش به اسلام در جهان است

داشتن فرهنگ عاشورایی از جمله دلایل مهم گرایش افراد به اسلام از ادیان دیگر بوده و بر همین مبناست که…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…