کد خبر: 283109

تاریخ انتشار: مرداد ۳۱, ۱۳۹۸

افتتاح و بهره برداری از ۵۷ پروژه عمرانی در میاندوآب همزمان با هفته دولت

فرماندار مياندوآب از افتتاح  ۵۷ پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در این شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش زرین خبر، مهدی قهرمانی امروز در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب گفت: همزمان با هفته دولت ۵۷ پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲۰۷ نفر آماده بهره‌برداري است.

فرمانداری میاندوآب افزود: هم چنین در هفته دولت امسال در این شهرستان عملیات اجرایی پنج پروژه‌ عمرانی و آموزشی با سرمایه‌گذاری ۷۰‌ میلیارد ریالی آغاز می‌شود.

وی گفت:افتتاح بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) با ۱۴۰ میلیارد ریال و کلینیک تخصصی بیمارستان فاطمه زهرا(س) با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار و کلینیک تشخیص بیماران سرطانی با هزینه ۲۰ میلیارد ریال از مهمترین پروژه های عمرانی هستند که افتتاح می شوند.

قهرمانی تصریح کرد: در بخش راهسازی نیز ۱۱۶ میلیارد ریال برای آسفالت‌ریزی و روکش آسفالت هزینه شده که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: در حوزه کشاورزی نیز  ۲۲۰ میلیارد ریال برای اجرای آبیاری‌های تحت فشار به صورت تجمیعی و با تحت پوشش قرار دادن ۵۰۰ تا ۶۰۰ هکتار زمین کشاورزی هزینه شده و همچنین چند طرح تولیدی و خدماتی اجرا شده که در هفته دولت افتتاح می‌شود‌.

وی افزود: افتتاح مدارس، سالن های ورزشی، مساکن مددجویی، پروژه های برق رسانی، مخابراتی و گازرسانی ر.ستایی از دیگر طرح هایی هستند که همزمان با هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

گزارش

قیام سیدالشهدا(ع) بر پایه «مقاومت» جهانی شد/ فرهنگ عاشورا از عوامل مهم گرایش به اسلام در جهان است

داشتن فرهنگ عاشورایی از جمله دلایل مهم گرایش افراد به اسلام از ادیان دیگر بوده و بر همین مبناست که…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…