کد خبر: 283109

تاریخ انتشار: آگوست 22, 2019

افتتاح و بهره برداری از ۵۷ پروژه عمرانی در میاندوآب همزمان با هفته دولت

فرماندار مياندوآب از افتتاح  ۵۷ پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در این شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش زرین خبر، مهدی قهرمانی امروز در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب گفت: همزمان با هفته دولت ۵۷ پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲۰۷ نفر آماده بهره‌برداري است.

فرمانداری میاندوآب افزود: هم چنین در هفته دولت امسال در این شهرستان عملیات اجرایی پنج پروژه‌ عمرانی و آموزشی با سرمایه‌گذاری ۷۰‌ میلیارد ریالی آغاز می‌شود.

وی گفت:افتتاح بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) با ۱۴۰ میلیارد ریال و کلینیک تخصصی بیمارستان فاطمه زهرا(س) با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار و کلینیک تشخیص بیماران سرطانی با هزینه ۲۰ میلیارد ریال از مهمترین پروژه های عمرانی هستند که افتتاح می شوند.

قهرمانی تصریح کرد: در بخش راهسازی نیز ۱۱۶ میلیارد ریال برای آسفالت‌ریزی و روکش آسفالت هزینه شده که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: در حوزه کشاورزی نیز  ۲۲۰ میلیارد ریال برای اجرای آبیاری‌های تحت فشار به صورت تجمیعی و با تحت پوشش قرار دادن ۵۰۰ تا ۶۰۰ هکتار زمین کشاورزی هزینه شده و همچنین چند طرح تولیدی و خدماتی اجرا شده که در هفته دولت افتتاح می‌شود‌.

وی افزود: افتتاح مدارس، سالن های ورزشی، مساکن مددجویی، پروژه های برق رسانی، مخابراتی و گازرسانی ر.ستایی از دیگر طرح هایی هستند که همزمان با هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…