کد خبر: 283000

تاریخ انتشار: مرداد ۲۶, ۱۳۹۸

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

لزوم تبیین جایگاه و نقش میاندوآب در دوران دفاع مقدس با استفاده از اردوی راهیان نور/ هر گوشه میاندوآب عطر و بوی شهادت می دهد

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: باید جایگاه و نقش میاندوآب در دوران دفاع مقدس و جان فشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس به نسل حاضر انتقال یابد.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار وهاب عباسفام امروز در جلسه هماهنگی اردوهای راهیان نور در میاندوآب، با اشاره اینکه همه ما باید به وظیفه و تکلیف خود در قبال شهدا عمل کنیم، اظهار کرد: ما هرچه داریم به برکت خون شهدا داریم و لذا باید دین خود را به شهدا عمل کنیم.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: میاندوآب در دوران دفاع مقدس از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در بحث راهیان نور نیز می تواند با توجه به اینکه زادگاه شهیدباکری است، نقش برجسته ای داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه میاندوآب نقش تعیین کننده و مهمی در دوران دفاع مقدس داشته است، گفت: باید با استفاده از ظرفیت اردوهای راهیان نور برای شناساندن فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت و رشادت‌های رزمندگان اسلام به نسل امروزی تلاش کرد.

عباسفام تصریح کرد: در هر گوشه از شهرستان میاندوآب؛ عطر و بوی شهادت به مشام می رسد و در این شهرستان نقاطی وجود دارند که ۴۰ شهید در آنجا شهید شده اند.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: باید با برپایی یادمان ها و فضاسازی فرهنگی نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی مردم و بویژه نسل جوان با رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اقدام کرد.

وی افزود: بر اساس سهمیه ابلاغی امسال بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از میاندوآب به اردوهای راهیان نور اعزام و با رشادت های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی آشنا می شوند.

عباسفام تصریح کرد: کرد:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای تحکیم روحیه خودباوری و ایثار و گذشت از جمله اهداف اردوهای راهیان نور است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

گزارش

قیام سیدالشهدا(ع) بر پایه «مقاومت» جهانی شد/ فرهنگ عاشورا از عوامل مهم گرایش به اسلام در جهان است

داشتن فرهنگ عاشورایی از جمله دلایل مهم گرایش افراد به اسلام از ادیان دیگر بوده و بر همین مبناست که…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…