کد خبر: 282977

تاریخ انتشار: مرداد ۲۴, ۱۳۹۸

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب:

خبرنگاران را مشاوران خود می دانیم/ ۳۰ تا ۳۵ درصد مدارس تخریبی هستند

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب گفت: ۳۰ تا ۳۵ درصد مدارس تخریبی هستند و مرمت و بازسازی مدارس در اولویت ما است.

به گزارش زرین خبر، بهروز تقی نژاد امروز در نشست با خبرنگاران میاندوآب که در محل دفتر واحد خبر صدا و سیما برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاری کاری طاقت فرسا و شغل سخت است.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب با اشاره به اینکه خبرنگاری شغلی با اهمیت است، افزود: یک خبر می تواند تاثیرات فراوانی در جامعه داشته باشد و لذا باید در انعکاس اخبار باید دقت داشت.

وی با بیان اینکه خبرنگاران باید قبل از انعکاس اخبار همه جوانب را بررسی کنند، گفت: باید تاثیرات اخبار در نظر گرفته شود چرا که نحوه انعکاس اخبار بر روی افکار جامعه تاثیرگذار است.

تقی نژاد با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یک محیط آموزشی است، تصریح کرد: مدرسه در واقع مکانی برای آزمون و خطا است و در هر شرایطی امکان خطا وجود دارد.

وی با بیان اینکه ما خبرنگاران را به عنوان مشاور خود می دانیم، اظهار کرد: از شما نیز می خواهیم به عنوان مشاور با ما همراه باشید و همکاران ما نیز تلاش برای کار بدون نقص و عیب دارند.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب هم چنین با اشاره به وضعیت مدارس، افزود: ۳۰ تا ۳۵ درصد مدارس تخریبی هستند و مرمت و بازسازی مدارس در اولویت ما است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…