کد خبر: 282956

تاریخ انتشار: مرداد ۲۳, ۱۳۹۸

۶۳۸ میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی به میاندوآب اختصاص یافت

فرماندار میاندوآب از اختصاص ۶۳۸ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال اعتبار برای اجرای ۱۴۳ پروژه در زمینه های مختلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش زرین خبر،  مهدی قهرمانی امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی میاندوآب با اشاره به اختصاص اعتبارات به شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: از محل اعتبارات سه درصد نفت و گاز، سرمایه ای استانی، قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و ارزش افزوده در سال ۹۸ در مجموع ۶۳۸ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال اعتبار مشخص شده است.

فرماندار میاندوآب افزود:  از محل اعتبارات پیش بینی شده در این مرحله در مجموع ۱۴۳ پروژه در زمینه های مختلف اجرا می شود.

وی گفت: در سال ۹۸ در مجموع ۷۱ پروژه احداثی با اعتباری بالغ بر ۴۱۵ میلیارد و ۹۶ میلیون ریال و ۳۸ پروژه تعمیراتی با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال اجرا می شود.

قهرمانی تصریح کرد: ۱۷ پروژه تجهیزاتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد و ۲۲۱ میلیون ریال و شش طرح مطالعاتی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیاردو ۱۳۶ میلیون ریال در سال ۹۸ در میاندوآب اجرا می شود.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اجرای دو طرح خدماتی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در سال ۹۸، اظهار کرد: شش طرح در زمینه بهبود حمل و نقل با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال و سه طرح با اعتبار ۵۱ میلیارد و ۴۱۳ میلیون ریال نیز در زمینه توسعه اجرا می شوند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…