کد خبر: 282849

تاریخ انتشار: مرداد ۱۶, ۱۳۹۸

رسالت خطیر و سنگین رسانه های انقلابی در مقابل جنگ فرهنگی دشمنان/ خبرنگاری، در راستای رسالت انبیا است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: رسالت خبرنگاری، در واقع ادامه و امتداد راه رسالت انبیا و اولیای الهی و در جهت حفظ ارزش های معنوی جامعه است.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام حیدر کوثری در جلسه تعامل با اصحاب رسانه شهرستان میاندوآب با اشاره به اینکه شغل خبرنگاری، شغل مقدسی است، اظهار کرد: رسالت خبرنگاری، در واقع ادامه و امتداد راه رسالت انبیا و اولیای الهی و در جهت حفظ ارزش های معنوی جامعه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: خبرنگاران حلقه اتصال بین مردم و مسئولان بوده و باید به بهترین نحو به رسالت خویش در امر اطلاع رسانی صحیح عمل کنند.

وی گفت: امروزه با ظهور و بروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و تبلیغات منفی و کثرت اخبار کذب، رسالت خبرنگاران صادق، مومن و متدین سنگین تر است تا اخبار واقعی را به دست مردم برسانند و از شایعه و جوسازی و تبلیغات منفی جلوگیری کنند.

کوثری با بیان اینکه امروز امپراطوری رسانه ای دشمنان، ظلم و جنایت که در حق مردم فلسطین و یمن می شود را پوشش خبری نمی دهد، تصریح کرد: خبرنگاران و رسانه ها باید صدای مظلومیت مردم فلسطین و یمن را به دنیا برسانند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: خبرنگاران نقش مهمی در انعکاس واقعیت ها و آرامش در جامعه دارند و باید اخبار صحیح را به مخاطبان خود انتقال دهند.

وی  افزود: موقعیت شناسی، زمان شناسی و تحلیل در نحوه انعکاس اخبار امری مهم بوده و خبرنگاران باید به آن دقت داشته باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…