کد خبر: 282825

تاریخ انتشار: مرداد ۱۴, ۱۳۹۸

کشف ۲۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در میاندوآب از ابتدای امسال/ خبرنگاران نقش انکارناپذیر در افزایش امنیت پایدار دارند

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق امسال در مجموع کالاهای قاچاق به ارزش ۲۱ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ريال کشف شده که نسبت به سال گذشته افزایش ۱۵۵ درصدی افزایش ارزش ریالی کالای مکشوفه را نشان می دهد.

به گزارش زرین خبر، سرهنگ حسن شیخ نژاد امروز در نشست خبری با تقدیر از نقش خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: خبرنگاران   طلایه داران عرصه اطلاع رسانی و حلقه وصل مردم و مسئولان هستند و باید در جهت پیشبرد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به اینکه خبرنگاران همواره یار و یاور پلیس در ایجاد امنیت و آرامش بوده اند، تصریح کرد: نقشی که خبرنگاران در کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی دارند، نقشی مهم و اساسی است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران با اتکا به خداوند منان و با قلم و بیان خویش، موشکافانه مسائل را بررسی و نارسایی ها را به گوش مسئولان می رسانند، گفت:  خبرنگاران در طول دفاع مقدس نیز در جبهه ها نبرد حق علیه باطل حضور یافته و با انعکاس اخبار و افشای حقایق، جان خویش را فدای آرمان های انقلاب اسلامی کردند.

شیخ نژاد تصریح کرد: ما هنوز شهيد صارمي، آزادمردي که ۱۷ مرداد ماه را جاودانه کرد , شهيد مرتضي آويني و سانحه هواپيماي سی ۱۳۰ و دوستاني را که پرواز زود هنگام شان نقره داغ مان کرد ، از ياد نبرده ايم و هنوز صداي شهيد رهبر خبرنگار صدا و سيماي کشورمان که از پيروزي هاي دفاع مقدس مي گفت در گوشمان طنين انداز است.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: خبرنگاران با اتکا به خداوند منان و با قلم و بيان خويش به بررسي مسايل، مشکلات و نارسايي هاي جامعه مي پردازند تا زمينه احقاق حقوق قشرهاي مختلف جامعه فراهم شود.

وی هم چنین با اشاره به اینکه خبرنگاران همواره یار و یاور پلیس در ایجاد امنیت و آرامش بوده اند، اظهار کرد: نقشی که خبرنگاران در کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی دارند، نقشی مهم و اساسی است.

شیخ نژاد هم چنین با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس از ابتدای امسال، تصریح کرد:  بیش از ۲۰۰کیلوگرم انواع مواد مخدر در میاندوآب در عملیات های مختلف کشف و تعداد ۱۴۰ نفر توزیع کننده دستگیر شده که نشان از افزایش ۹ درصدی دستگیری دارد.

فرمانده انتظامی میاندوآب به دستگیری ۶۲۵ نفر معتاد در شهرستان میاندوآب اشاره کرد و گفت: در این زمینه ۳۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز توقیف شده است.

شیخ نژاد با بیان اینکه در زمینه سرقت در این شهرستان افزایش۷۴ درصدی در دستگیری و کشف را داشته ایم، اظهار کرد: امسال تعداد ۲۳۶ نفر سارق و مالخر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده و ۴۶۸ مورد انواع سرقت نیز کشف شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت های فرماندهی انتظامی شهرستان است، گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق امسال در مجموع کالاهای قاچاق به ارزش ۲۱ میلیارد و  ۶۶۰ میلیون ريال کشف شده که نسبت به سال گذشته افزایش ۱۵۵ درصدی افزایش ارزش ریالی کالای مکشوفه را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در این زمینه نیز تعداد ۵۰ دستگاه خودرو توقیف و ۳۱ نفر نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.

 

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…