کد خبر: 282812

تاریخ انتشار: مرداد ۱۳, ۱۳۹۸

جسد كودك غرق شده در سیمینه‌رود میاندوآب پيدا شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب از پیدا شدن جسد كودك هشت ساله غرق شده در رودخانه سیمینه‌رود اين شهرستان بعد از ۲۰ ساعت تلاش خبر داد.

به گزارش زرین خبر، علی مولایی در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب اظهار کرد: این کودک اهل روستای گوگ‌تپه از توابع بخش مرکزی میاندوآب، عصر روز گذشته حین شنا غرق شده بود که امروز جسد وی با تلاش نیروهای امدادی پیدا شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب افزود: ماموران آتش نشانی میاندوآب بلافاصله پس از کسب خبر حادثه، عملیات جست و جوی این کودک را شروع کردند ولی به علت تاریکی هوا عملیات جست و جو متوقف و از صبح امروز ادامه یافت.

وی با بيان اينكه اين سومين مورد غرق شدگي در ۴۸ ساعت گذشته در رودخانه های میاندوآب است، گفت: بی احتیاطی و آشنا نبودن به فنون شنا عامل غرق شدن اين قبيل افراد در رودخانه هاست که به رغم وقوع این گونه حوادث باز هم مردم و خانواده‌ها نسبت به عواقب آن بی توجه هستند.

همچنین جسد یک جوان ۲۷ ساله اهل شهرستان ملکان آذربایجان‌شرقی که روز جمعه حین شنا در رودخانه‌ زرینه‌رود در محدوده روستای “آغچه لو” از توابع شهر کشاورز در محور میاندوآب- شاهیندژ غرق شده بود امروز با تلاش آتش‌نشانان و نیروهای امدادی شهرهای شاهیندژ، میاندوآب، مراغه و ملکان کشف و از آب بیرون کشیده شد‌.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…