کد خبر: 282750

تاریخ انتشار: مرداد ۱۰, ۱۳۹۸

انجام کار فرهنگی از مهم ترین نیازهای جامعه امروز است

فرماندار میاندوآب گفت: برای حل مشکلات مربوط باید کار فرهنگی در مناسبت های مختلف انجام گیرد.

به گزارش زرین خبر، مهدی قهرمانی امروز در جلسه ساماندهی امور جوانان در شهرستان میاندوآب با تاکید بر اینکه جلسات باید تاثیرگذار و مهم باشد، گفت: زمانی که جلسه ای خروجی و نتیجه نداشته باشد، مفهمومی ندارد و اینکه صرفا به خاطر یک صورتجلسه و رفع تکلیف جلسه برگزار شود، نمی توان کاری از پیش برد.

قهرمانی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات مربوط باید کار فرهنگی انجام گیرد، تصریح کرد: اینکه مثلا صرفا یک روز طلاق ثبت نشود، به نظر من سرخود کلاه گذاشتن است چرا که امروز نه ولی فردا ثبت می شود.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: اختلاف طبقاتی، چشم و هم چشمی که متاسفانه در بین بانوان بیشتر است، تجملات و… تبدیل به مشکلات اساسی شده است و در واقع به داشته های خود قناعت نمی کنیم و این سبب بروز مشکلاتی می شود.

وی با تاکید بر اینکه خانواده ها نقش مهمی در آینده و سرنوشت فرزندان خود دارند، افزود: خانواده ها باید عامل به زندگی ساده و بدون آلایش باشند و جوانان را نیز به آن تشویق کنند نه اینکه خود عامل بروز مشکلات و بدبختی جوانان خود شوند.

قهرمانی با اشاره به اینکه باید به وظیفه و رسالت خود در قبال جوانان عمل کنیم، تصریح کرد: مناسبت های مختلف هم باید فرصتی برای تبیین اهداف و آگاهسازی خانواده ها باشند تا از مسائل و مشکلات جلوگیری شوند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…