کد خبر: 282761

تاریخ انتشار: مرداد ۱۰, ۱۳۹۸

آمایش سرزمینی مهمترین سند توسعه آذربایجان غربی در ۲۰ سال آینده است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: طرح آمایش به منظور دست یابی به برنامه مدون و سند ارزشمند و نقشه راه توسعه استان و شهرستان ها در ۲۰ تا ۲۵ سال آینده اجرا می شود.

به گزارش زرین خبر، ناصر حضرتی پر در همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستانهای جنوب آذربایجان غربی که امروز با حضور مسئولان شهرستان های میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و بوکان در فرمانداری میاندوآب برگزار شد، اظهار کرد: طرح آمایش به منظور دست یابی به برنامه مدون و سند ارزشمند و نقشه راه توسعه استان و شهرستان ها اجرا می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی افزود: طرح آمایش در واقع ترسیم نقشه راه توسعه آذربایجان غربی و شهرستان ها در ۲۰ تا ۲۵ سال آینده است.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح از دو سال پیش آغاز شده است، گفت: بیش از ۱۷ جلد گزارش در این راستا با برگزاری جلسات تخصصی آماده شده است.
حضرتی با اشاره به اینکه از نظرات کارشناسان و نیز نظرات تخصصی سازمان های مختلف نیز در این زمینه استفاده می شود، تصریح کرد: در راستای این طرح امکانات، ظرفیت‌ها، تهدید‌ها و چالش‌های استان و شهرستان ها در بخش‌های مختلف بررسی و راهبرد‌های توسعه و پیشرفت ارائه می شود.

در این جلسه محمود اولاد، مشاور اجرای طرح در آذربایجان غربی در مورد ظرفیت ها و پتانسیل ها و اقدامات انجام گرفته توضیحاتی ارائه کرد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…