کد خبر: 282761

تاریخ انتشار: آگوست 1, 2019

آمایش سرزمینی مهمترین سند توسعه آذربایجان غربی در ۲۰ سال آینده است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: طرح آمایش به منظور دست یابی به برنامه مدون و سند ارزشمند و نقشه راه توسعه استان و شهرستان ها در ۲۰ تا ۲۵ سال آینده اجرا می شود.

به گزارش زرین خبر، ناصر حضرتی پر در همایش هم اندیشی طرح آمایش شهرستانهای جنوب آذربایجان غربی که امروز با حضور مسئولان شهرستان های میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و بوکان در فرمانداری میاندوآب برگزار شد، اظهار کرد: طرح آمایش به منظور دست یابی به برنامه مدون و سند ارزشمند و نقشه راه توسعه استان و شهرستان ها اجرا می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی افزود: طرح آمایش در واقع ترسیم نقشه راه توسعه آذربایجان غربی و شهرستان ها در ۲۰ تا ۲۵ سال آینده است.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح از دو سال پیش آغاز شده است، گفت: بیش از ۱۷ جلد گزارش در این راستا با برگزاری جلسات تخصصی آماده شده است.
حضرتی با اشاره به اینکه از نظرات کارشناسان و نیز نظرات تخصصی سازمان های مختلف نیز در این زمینه استفاده می شود، تصریح کرد: در راستای این طرح امکانات، ظرفیت‌ها، تهدید‌ها و چالش‌های استان و شهرستان ها در بخش‌های مختلف بررسی و راهبرد‌های توسعه و پیشرفت ارائه می شود.

در این جلسه محمود اولاد، مشاور اجرای طرح در آذربایجان غربی در مورد ظرفیت ها و پتانسیل ها و اقدامات انجام گرفته توضیحاتی ارائه کرد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…