کد خبر: 282645

تاریخ انتشار: مرداد ۱, ۱۳۹۸

ناجا خط شکن مقابله با بی‌قانونی‌ها و ناهنجاری‌ها است/ ظرفیت سپاه و بسیج در کنار نیروی انتظامی است

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه تمام اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مورد تایید است، گفت: ظرفیت عظیم سپاه و بسیج به عنوان یاری‌گر نیروی انتظامی در مباحث مقابله با بی‌قانونی آماده خدمت‌رسانی است.

به گزارش زرین خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در گفت‌و‌گو با اروم‌نیوز، با اشاره به اظهارات فرمانده نیروی انتظامی در جمع ائمه جمعه سراسر کشور، اظهار داشت: تمام اظهارات سردار اشتری مورد تایید مجموعه است.

وی، افزود: در حوزه عمل به قانون و مقابله با قانون‌شکنان در حوزه اجتماعی، ظرفیت بسیج و سپاه در کنار ناجا بوده و آماده همکاری با این نیرو در مباحث مربوطه هستیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با بیان این نکته که پاسداشت و ترویج فرهنگ ایرانی ـ اسلامی با پشتیبانی نیروی بسیج محقق می‌شود، عنوان کرد: در این راستا تلاش‌های وافری توسط نیروهای بسیجی در سراسر استان انجام شده و همچنان نیز همراه با برادران نیروی انتظامی خواهیم بود.

وی، همکاری و همراهی با ستادهای مختلف نظیر امر به معروف و نهی از منکر را از ماموریت‌های ذاتی سپاه و بسیج نام برد و گفت: در این زمینه نیز طبق نیازهای علام شده آماده همکاری به نیروی انتظامی و ستادهای مربوطه هستیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…