کد خبر: 282551

تاریخ انتشار: تیر ۲۵, ۱۳۹۸

پرداخت ۳۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی در میاندوآب

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب گفت: تاکنون در شهرستان میاندوآب بیش از ۳۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی پرداخت شده است.

به گزارش زرین خبر، علی حبیبیان امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان میاندوآب اظهار کرد: بسته های اشتغالزایی در بخش های مختلف مانند ایجاد اشتغال فراگیر، توسعه روستایی و عشایری  وجود دارند که با معرفی به بانک های عامل پرداخت می شوند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب افزود: تا اوایل تیرماه امسال، ۳۸ طرح در زمینه اشتغال فراگیر با اعتبار۲۶۴ میلیارد ریال با اشتغالزایی۴۶۵ نفر در شهرستان میاندوآب مطرح شده است.

وی گفت: از این تعداد تسهیلات ۲۷ طرح با مبلغی در حدود ۱۴۲ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۲۸۶ نفر توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

حبیبیان تصریح کرد: در زمینه اشتغال روستایی نیز ۴۷۸ طرح با اعتباری در حدود ۵۲۵ میلیارد ریال و با اشتغالزایی یک هزار و ۳۱۵ نفر در شهرستان میاندوآب مطرح شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب گفت: از این تعداد تسهیلات ۳۵۵ طرح به مبلغ ۱۸۲ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۹۷۹ نفر توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

مهدی قهرمانی فرماندار میاندوآب نیز در این جلسه با تاکید بر رفع موانع تولید و سرمایه گذاری،گفت: همه باید دست به دست هم داده و برای توسعه اشتغال و سرمایه گذاری تلاش کنیم.

وی افزود: ادارات و بانک ها باید در این زمینه تلاش کرده و در راستای توسعه و رونق تولید و اشتغال قدم بردارند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…