کد خبر: 282531

تاریخ انتشار: تیر ۲۴, ۱۳۹۸

مسئولان به مراقبت از بیت المال توجه داشته باشند/ اگر شهردار بودم، نخستین نکته توجه به ورودی و خروجی های شهر بود

امام جمعه میاندوآب گفت: بنده اگر شهردار بودم، نخستین نکته توجه به ورودی و خروجی های شهر بود چرا که ورودی و خروجی های شهر به عنوان نمادی در چشم مسافران است.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در جلسه درس اخلاق مدیران در میاندوآب، اظهار کرد: مسئولیت ها برای هیچ کس باقی نمی مانند و لذا باید در مدت مسئولیت ها برای خدمت به مردم و باقی ماندن نام نیک از خود تلاش کنیم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه خدمت رسانی به مردم، اولین وظیفه هر مسئولی است، افزود: روحیه خدمت به مردم و دستگیری از نیازمندان و کمک به همنوع باید در بین مدیران باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید شکرگزار نعمت هایی که خداوند به ما داده است، باشیم، گفت: نعمت ولایت، امنیت و سلامت و … نعمت هایی هستند که باید قدردان آنها باشیم.

حسن زاده با بیان اینکه مسئولین باید نسبت به بیت المال حساسیت ویژه داشته باشند؛ تصریح کرد: بیت المال در نزد مسئولان امانت است و مراقبت از بیت المال نیز یکی از نخستین و مهم ترین وظایف مسئولان است.

امام جمعه میاندوآب افزود: جهاد با دشمنان و داشتن روحیه مقاومت و توجه به تعلیم و تربیت از دیگر وظایف مهم مدیران است.

وی به عمران و آبادانی شهرها از دیگر وظایف مسئولان برشمرد و گفت: عمران و آبادانی امری مهم است که باید به آن توجه شود.

حسن زاده تصریح کرد: بنده اگر شهردار بودم، نخستین نکته توجه به ورودی و خروجی های شهر بود چرا که ورودی و خروجی های شهر به عنوان نمادی در چشم مسافران است.

امام جمعه میاندوآب هم چنین بر لزوم توجه به تقوا تاکید کرد و افزود: برخی انسان ها ظرفیت ندارند و این نکته را باید در نظر داشت که کارهای بزرگ را نباید به انسان های کوچک سپرد و در عزل و نصب ها به این موضوع توجه داشت.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…