کد خبر: 282533

تاریخ انتشار: تیر ۲۴, ۱۳۹۸

بدهی ۹ میلیارد ریالی شهرداری میاندوآب به اداره برق

رئیس اداره برق میاندوآب افزود: بدهی شهرداری میاندوآب به اداره برق در قبال برق مصرفی، حدود ۹ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال تقریبا مربوط به شش سال گذشته است.

به گزارش زرین خبر، جمال کاظمی اصل در جلسه هفتگی شورای شهر میاندوآب در سخنانی با اشاره به بدهی شهرداری به اداره برق، اظهار کرد: بارها موضوع بدهی شهرداری را مطرح و اعلام آمادگی برای حل موضوع را داشته ایم.

رئیس اداره برق میاندوآب افزود: بدهی شهرداری میاندوآب به اداره برق در قبال برق مصرفی در حدود ۹ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال و تقریبا مربوط به شش سال گذشته است.

وی با بیان اینکه مجموعه اداره برق تعامل و همکاری لازم با شهرداری و شورای شهر را برای تعیین تکلیف بدهی داشته است، گفت: حاضر به تهاتر نیز هستیم تا این بدهی پرداخت شود.

بر اساس قانون، دکه های غیرقانونی برداشته شود

هم چنین جهانگیر قاسم زاده عضو شورای شهر میاندوآب نیز در این جلسه با انتقاد از برپایی دکه در نقاط مختلف شهر، گفت: به صورت شبانه در محلی دکه برپا کرده بودند که از هرکسی در موردش سوال کردم، اظهار بی اطلاعی کرد.

این عضو شورای شهر میاندوآب اظهار کرد: مگر شهر صاحب ندارد که در طول شورای دوره پنجم، ۸-۹ دکه مثل قارچ رشد کرده اند، اگر واقعا قرار بر برپایی دکه است، به چندین نفری که درخواست دارند مجوز بدهیم.

وی افزود: علی رغم توصیه رئیس شورا، به تنهایی وارد فضای مجازی شده و از حق و حقوق مردم دفاع می کنم.

هم چنین تراب قهرمانی رئیس شورا و فخرالدین آذریان دیگر عضو شورای شهر نیز در ادامه اظهار کردند باید بر اساس قانون، دکه های غیرقانونی برداشته شود.

هم چنین در این جلسه احد غفاری و غیب اله رحیمی به عنوان نمایندگان شورای شهر در هیئت امنای آرامستان میاندوآب معرفی شدند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…