کد خبر: 282541

تاریخ انتشار: تیر ۲۴, ۱۳۹۸

آغاز ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن مددجویی در آذربایجان غربی/ فرمانده سپاه شهداء خواستار ورود جدی رسانه‌ها در حوزه مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی شد

صبح امروز مراحل ساخت یک هزار واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه و بهزیستی در آذربایجان‌غربی آغاز شد.

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز،صبح امروز مراحل ساخت یک هزار واحد مسکن مددجویی ویژه جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی در سراسر آذربایجان‌غربی آغاز شد.

مراسم کلنگ‌زنی نمادین یک باب از این واحدهای مددجویی با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، مدیرکل بهزیستی استان، جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه و نیز معاون مردمیاری قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در روستای آیدنلو برگزار شد.

در این مراسم، سردار «حبیب شهسواری» در سخنانی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه میان سپاه و بهزیستی در راستای ساخت واحدهای مسکن مددجویی ویژه مددجویان بهزیستی، اظهار داشت: بر اساس قرارداد منعقده، یک هزار واحد مسکن مددجویی با کمک‌های مالی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و با فعالیت نیروهای سپاه شهدای آذربایجان‌غربی در سراسر این استان ساخته می‌شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با اشاره به مامویت اصلی سپاه در خصوص تامین و ارتقای امنیت پایدار در منطقه، گفت: ما در کنار این ماموریت، وظیفه محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری را نیز به مرحله اجرا درمی‌آوریم که ساخت مساکن مددجویی یکی از محورهای این ماموریت محسوب می‌شود.

وی، ادامه داد: ورود به عرصه محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری را وظیفه ذاتی نیروهای انقلابی می‌دانیم و بر همین اساس توافق‌نامه‌هایی با بهزیستی و کمیته امداد امضا کرده‌ایم.

سردار شهسواری، از تامین جهیزیه برای ۵۰۰ نوعروس نیازمند در سطح استان از محل اعتبارات قرارگاه حمزه(ع) نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: این اقدام نیز در راستای محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

وی، در ادامه ضمن درخواست از رسانه‌ها به منظور ورود به عرصه تبلیغ چنین اقدامات خیریه، خاطرنشان کرد: چنین اقداماتی باید در میان مردم بازخورد کافی داشته باشد و رسانه‌ها به عنوان حلقه ارتباطی میان مردم و مسئولان نقش اساسی و مهمی در این زمینه دارند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…