کد خبر: 282508

تاریخ انتشار: تیر ۲۳, ۱۳۹۸

شبکه های ماهواره ای تغییر سبک زندگی و تخریب فرهنگ اسلامی را دنبال می کنند/ دشمنان به دنبال حیازدایی در جامعه هستند

امام جمعه میاندوآب گفت: دشمنان در شبکه های ماهواره ای و با برنامه ریزی در جنگ نرم به دنبال تغییر سبک زندگی و تخریب فرهنگ اسلامی در جامعه هستند.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندوآب با بیان اینکه، کار فرهنگی حرکت لاک پشتی و زمان بر است، اظهار کرد: کار فرهنگی، زمان بر بوده و برای تغییر فرهنگ عمومی جامعه نیاز به برنامه ریزی و مدیریت درازمدت است و دشمنان نیز در جنگ نرم و فرهنگی، برنامه ریزی داشته و از این روش استفاده می کنند.

امام جمعه میاندوآب افزود: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان برای تغییر فرهنگ کشور و دست یابی به اهداف خود برنامه ریزی کرده و هزینه های فراوانی را نیز برای اهداف خود اختصاص می دهند.

وی با اشاره به اینکه یک سریال تاثیر فراوانی در جامعه دارد و نمونه آن را در استقبال مردم از نام چهره شاخص آن سریال می توان مشاهده کرد، گفت: دشمنان در سریال هایی هم که با اهداف خاص تهیه می کنند، پروژه حیازدایی و قداست زدایی از دین را دنبال می کنند و حرامات را امری عادی جلوه می دهند.

حسن زاده با بیان اینکه متاسفانه اخباری از برگزاری مراسمات مختلط در تالارها شنیده می شود که شایسته نیست، تصریح کرد: استفاده از اسامی ماهواره ای در نامگذاری ها، به مرور همان بازی کردن در زمین دشمنان در عرصه فرهنگ است.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه پوشش و رفتار مسئولان و مردم باید متناسب با نظام اسلامی باشد، اظهار کرد: حجاب و عفاف هم برای خواهران است و هم برای برادران و لذا همه باید در راستای گفتمان سازی توسعه فرهنگ حجاب و عفاف و ترویج سبک زندگی اسلامی تلاش کنند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…