کد خبر: 282505

تاریخ انتشار: تیر ۲۳, ۱۳۹۸

اجرای طرح پانل‌های خورشیدی توسط مددجویان کمیته امداد در میاندوآب/ ۳ پانل نصب شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: تاکنون سه طرح اشتغالزایی از طریق پانل خورشیدی در سطح شهرستان اجرا شده و ۲۵ طرح دیگر نیز در دست اقدام است.

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اینکه در راستای اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد قدم های خوبی برداشته شده است، اظهار کرد: در این راستا و با هدف اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، برای نخستین بار طرح تولید برق ازطریق پانل‌های خورشیدی در این شهرستان اجرا می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: در این زمینه تاکنون سه طرح اشتغالزایی از طریق پانل خورشیدی در سطح شهرستان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه میزان تولید و درآمدزایی پانل‌های تولید برق برای خانواده‌های تحت پوشش قابل توجه است، اظهار کرد: هر پانل خورشیدی روزانه توانایی تولید ۵ تا ۷ کیلو وات برق دارد که اداره برق نيز به مدت ۲۰ سال برق توليدي را به صورت تضميني خريداري مي كند.

بخشی تصریح کرد: هریک از این طرح ها با هزینه ای بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال اجرا می شود که از این مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال بصورت بلا عوض و ۳۵۰ میلیون ریال نیز بصورت وام قرض الحسنه با تنفس یک ساله در بازپرداخت اقساط وام، پرداخت می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب اظهار کرد: ۲۵ طرح اشتغالزایی از طریق پانل خورشیدی نیز در دست اقدام بوده و به مرور وارد مرحله اجرا می شود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

استقبال چشمگیر جوانان آذربایجان غربی از «رسم ابرار»/ چهره فقر را می زداییم

معاون فرهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۳ تا ۵ شهریور «رسم ابرار» در آذربایجان غربی به اجرا درآمده و…

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…