کد خبر: 282489

تاریخ انتشار: تیر ۲۲, ۱۳۹۸

عرصه ورزش، فرصتی برای نمایش اعتقادات و صدور انقلاب است

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: حجاب و عفاف ریشه در عقاید و مبانی دینی ما دارد و عرصه ورزشی در واقع میدانی برای نمایش اعتقادات و صدور ارزش ها و اخلاقیات است.

سردار داوود آذرنوش در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ورزشکاران ما در میادین مختلف بین المللی که حضور داشته اند، نشان داده اند که به نقش خود در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف عمل می کنند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: وقتی ورزشکاری روی سکو می رود و از دست دادن با نامحرم خودداری می کند یا از رقابت با حریفانی از رژیم غاصب صهیونیستی خودداری می کنند، نشان می دهد که این موضوع در جامعه ورزشی ما نهادینه شده است.

وی با اشاره به اینکه کشور ما، کشور اهل بیت(ع) است، افزود: حجاب و عفاف ریشه در عقاید و مبانی دینی ما دارد و عرصه ورزشی در واقع میدانی برای نمایش اعتقادات و صدور ارزش ها و اخلاقیات است.

سردار آذرنوش تصریح کرد: وقتی ورزشکار قهرمانی روی سکو از دست دادن با نامحرم خودداری می کند، این موضوع در دنیا نشان داده می شود.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اشاره به حضور با حجاب بانوان کشور ما در مسابقات ورزشی، گفت: اکنون به تبعیت از کشور ما، بانوان کشورهای مسلمان نیز با حجاب در مسابقات شرکت می کنند و اینها همان انتقال  فرهنگ و صدور انقلاب به واسطه ورزشکاران به دنیا است.

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…