کد خبر: 282398

تاریخ انتشار: تیر ۱۸, ۱۳۹۸

 حجاب مصونیت است نه محدودیت/ آرامش روانی فردی و اجتماعی از آثار مهم حجاب است

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: حجاب و عفاف در جامعه سبب پایداری و دوام نهاد مقدس خانواده و آرامش اجتماع وشخصیت زن در جامعه می شود.

منیژه وکیلی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، با تبریک دهه کرامت و گرامیداشت هفته حجاب و عفاف اظهار کرد: به مناسبت هفته حجاب و عفاف برنامه های متنوعی در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج خواهران در شهرستان میاندوآب برگزار می شود.

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: برگزاری نشست های بصیرتی و روشنگری، جشن میلاد حضرت معصومه(س) و جشن دهه کرامت، ، مسابقات ورزشی و فرهنگی از جمله این برنامه ها است.

وی گفت: هم چنین در راستای گرامیداشت هفته حجاب و عفاف، تجمع و پیاده روی “مدافعان حریم خانواده” در میاندوآب برگزار می شود.

وکیلی زاده با بیان اینکه نابودی عفت و حجاب در جامعه اسلامی یکی از توطئه های اصلی دشمنان است، تصریح کرد: تلاش برای نابودی بنیان خانواده و تغییر سبک زندگی اسلامی و از بین بردن حیا وعفت عمومی، از جمله اهداف دشمنان در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی است.

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه حجاب مصونیت است نه محدودیت، اظهار کرد:  حجاب و عفاف در جامعه سبب پایداری و دوام نهاد مقدس خانواده و آرامش اجتماع وشخصیت زن در جامعه می شود.

وی هم چنین با بیان اینکه آگاه سازی بانوان و دختران در جامعه نسبت به اهداف شوم دشمنان یکی از وظایف ما است، افزود: دشمنان با جنگ نرم و امروزه با استفاده از شبکه های اجتماعی و بستر فضای مجازی، شخصیت و کرامت دختران را مورد هدف قرار داده اند و لذا بانوان باید با حفظ حجاب و عفاف خود، در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار و آگاه باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…