کد خبر: 282384

تاریخ انتشار: تیر ۱۶, ۱۳۹۸

سرپرست جدید هلال احمر میاندوآب معرفی شد+ تصاویر

در مراسمی نادر افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمر شهرستان میاندوآب معرفی و از خدمات اسماعیلیان رئیس قبلی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش زرین خبر، مراسم تودیع و معارفه سرپرست هلال احمر میاندوآب امروز در محل فرمانداری این شهرستان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی برگزار شد.

در این مراسم معاون عمرانی فرماندار میاندوآب ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اسماعیلیان گفت: اسماعیلیان و همکارانشان طی دوران خدمت خود تعامل خوبی با ادارات و بویژه ستاد مدیریت بحران داشته و همیشه پای کار بودند.

ناصر سلمان زاده اظهار کرد: هلال احمر شهرستان میاندوآب در زمان ریاست اسماعیلیان با وجود مشکلاتی همچون امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی محدود خدمات ارزنده ای ارائه کرد که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه یک مسئول بدون همراهی زیرمجموعه خود به توفیقات دست نمی یابد، تصریح کرد: همه از فرد جدیدی که می آید انتظار حرکت رو به جلو و پیشرفت را داریم.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تغییر در مدیریت امری طبیعی است، گفت: حرکت و پویایی در یک سازمان مستلزم حمایت مسئولین شهرستان می باشد، اگر به منافع مشترک بین سازمان و مردم و توسعه شهرستان فکر کنیم نتیجه خواهیم گرفت.

سعید رهبر سوره افزود: هدف تمامی ما توسعه و پیشرفت هلال احمر در سطح شهرستانها است و در این راستا تغییر مدیریت نیز باید در راستای نیل به پیشرفت و توسعه باشد.

در پایان این مراسم اسماعیلیان رئیس سابق گزارشی از عملکرد خود ارائه و افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمر شهرستان میاندوآب معرفی شد.

انتهای پیام/

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…