پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

سرپرست جدید هلال احمر میاندوآب معرفی شد+ تصاویر

در مراسمی نادر افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمر شهرستان میاندوآب معرفی و از خدمات اسماعیلیان رئیس قبلی تقدیر به عمل آمد. ...

به گزارش زرین خبر، مراسم تودیع و معارفه سرپرست هلال احمر میاندوآب امروز در محل فرمانداری این شهرستان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی برگزار شد.

در این مراسم معاون عمرانی فرماندار میاندوآب ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اسماعیلیان گفت: اسماعیلیان و همکارانشان طی دوران خدمت خود تعامل خوبی با ادارات و بویژه ستاد مدیریت بحران داشته و همیشه پای کار بودند.

ناصر سلمان زاده اظهار کرد: هلال احمر شهرستان میاندوآب در زمان ریاست اسماعیلیان با وجود مشکلاتی همچون امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی محدود خدمات ارزنده ای ارائه کرد که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه یک مسئول بدون همراهی زیرمجموعه خود به توفیقات دست نمی یابد، تصریح کرد: همه از فرد جدیدی که می آید انتظار حرکت رو به جلو و پیشرفت را داریم.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تغییر در مدیریت امری طبیعی است، گفت: حرکت و پویایی در یک سازمان مستلزم حمایت مسئولین شهرستان می باشد، اگر به منافع مشترک بین سازمان و مردم و توسعه شهرستان فکر کنیم نتیجه خواهیم گرفت.

سعید رهبر سوره افزود: هدف تمامی ما توسعه و پیشرفت هلال احمر در سطح شهرستانها است و در این راستا تغییر مدیریت نیز باید در راستای نیل به پیشرفت و توسعه باشد.

در پایان این مراسم اسماعیلیان رئیس سابق گزارشی از عملکرد خود ارائه و افشارلو به عنوان سرپرست هلال احمر شهرستان میاندوآب معرفی شد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود