کد خبر: 282216

تاریخ انتشار: تیر ۳, ۱۳۹۸

لزوم توجه رسانه‌ها به ارتقای امید در جامعه/ فعالیت در تراز انقلاب اسلامی اصلی‌ترین هدف مدیریت رسانه باشد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه امیدآفرینی باید در اولویت رسانه‌ها قرار گیرد، گفت: فعالیت در تراز انقلاب اسلامی باید هدف اصلی مدیران این بخش در گام دوم انقلاب باشد.

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز، سردار حبیب شهسواری ظهر امروز در دومین نشست «بسیج و رسانه» با محوریت بررسی نقش عملکرد رسانه‌ها در گام دوم انقلاب که با حضور مدیران، سردبیران و خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و مجازی در محل سپاه شهداء برگزار شد، اظهار داشت: اصلی‌ترین اولویت رسانه‌ها باید امیدآفرینی باشد که در راستای رسیدن به امنیت و آرامش در سطح جامعه الزامی است.

وی، افزود: در عرصه رسانه گام‌های خوبی برداشته شده و مسیرهای خوبی را طی کرده‌ایم که بسیار ارزشمند بوده‌اند ولی راه‌های طی نشده همچنان پیش‌رو قرار دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: اهالی رسانه باید در راستای امید‌آفرینی در جامعه تلاش کنند. امروز ایجاد یاس و ناامیدی در تمامی عرصه‌ها مدنظر دشمن بوده و در مقابل این جبهه‌گیری باید نیروهای انقلابی به دنبال ایجاد امید، نشاط، تقویت حس ایستادگی و مقاومت در برابر مشکلات و رفع موانع در کشور باشند که خوشبختانه شاهد این روحیه هستیم و باید تقویت شود.

وی، گفت: دوران دفاع مقدس یکی از نمود‌های اصلی اثربخشی رسانه در تاریخ است که امروز شاهد اثرگذاری آن در سطح جهانی هستیم.

سردار شهسواری، ادامه داد: سامروز ما اقیانوس عظیمی از تلاش رزمندگانی که یا به تصویر کشیده شده یا نگاشته شده را در اختیار نسل جدید قرار داده‌ایم و آئینه تمام‌نمای تلاش رسانه‌ها را در انقلاب اسلامی می‌بینیم.

وی، با اشاره به اینکه در حوزه رسانه نتوانسته‌ایم جبهه قدرتمند در تراز انقلاب اسلامی ایجاد کنیم، ابراز داشت: در گام دوم انقلاب باید نسبت به این امر اهتمام داشته باشیم و ما باید پیام‌رسان نسل ماندگار و ارزشمند جامعه باشیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: تجربه انقلاب اسلامی این مهم را به وضوح نشان داده که آسایش و امنیت تنها با همدلی و همراهی عموم مردم محقق می‌شود.

وی، با اشاره به تحریم‌های اعمالی آمریکا به کشور، گفت: ما تحریم را یکی از برکات می‌دانیم که باعث شده از سختی‌ها عبور کرده و به اقتصاد پویا دست یابیم.

سردار شهسواری، تاکید کرد: وظیفه سپاه، دفاع و صیانت از انقلاب اسلامی در تمامی حوزه‌ها است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. بخش رسانه نیز یکی از این حوزه‌ها محسوب می‌شود که با همفکری و هم‌اندیشی با اصحاب رسانه در تلاش برای رسیدن به الگوی ایده‌آل رسانه‌ای مدنظر رهبر انقلاب در گام دوم هستیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…