کد خبر: 282002

تاریخ انتشار: خرداد ۲۵, ۱۳۹۸

مواضع و فرمایشات مقام معظم رهبری، فصل الخطاب است/ آمریکایئها فریبکارند و از آنها نتیجه مطلوب ندیده ایم

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها صادق نیستند و ما هیچ وقت از آمریکا نتیجه مطلوب ندیده ایم.

همایون هاشمی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه مواضع و فرمایشات مقام معظم رهبری، فصل الخطاب است، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به عنوان رهبر انقلاب و کشور، با اشرافیت کامل به مسائل منطقه ای، بین المللی و داخل ایران مسائل را بیان می کنند.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا همیشه سیاست فریبکارانه دارد، افزود: ما هیچ وقت از آمریکا نتیجه مطلوب ندیده ایم و مقام معظم رهبری فرموده اند که آمریکا نزدیک نشود.

وی با بیان اینکه دشمنان از کوتاه آمدن و مذاکره سواستفاده کرده اند، گفت: ما هر زمانی کوتاه آمده و وارد مذاکره شده ایم،  آنها سو استفاده کرده و مذاکرات را به چالش کشیده اند و نتیجه ای نگرفته ایم.

هاشمی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری، تصریح کرد: آمریکایی ها صادق نیستند و هیچ وقت با آنها نمی توان به نتیجه مطلوبی رسید.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر توجه به مسئله اقتصاد توسط همه دیدگاههای سیاسی در کشور، اظهار کرد: همه مسئولان از گروههای مختلف سیاسی باید آستین همت را بالا زده و به اصلی ترین مشکل درون کشور که اقتصاد است، توجه داشته باشند.

وی افزود: مسئله اقتصاد، اشتغال و معیشت مردم از موضوعاتی هستند که مسئولان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…