کد خبر: 282015

تاریخ انتشار: ژوئن 15, 2019

عدم اعتماد به ترامپ و آمریکا حالت جهانی به خود گرفته/ ترامپ، اعتبار روابط بین المل را از بین برده است

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اعتماد به آمریکا و ترامپ، حالت جهانی به خود گرفته و هر روز بین تقاضاها و رد تقاضاهای دیپلماسی گیر کرده است

جهانبخش محبی نیا در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: ترامپ از خود چهره ای به نمایش گذاشته که عدم اعتماد به آمریکا و ترامپ، حالت جهانی به خود گرفته و هر روز بین تقاضاها و رد تقاضاهای دیپلماسی گیر کرده است.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: رفتار ترامپ حتی اعتبار رشته روابط بین المل را از بین می برد که برای جامعه جهانی مصیبت بار است و روز به روز منازعات بین المللی افزایش می یابد.

وی گفت: شخصیت های آزاد و مستقل در دنیا و کسانی که در مجالس قانونگذاری و یا دانشگاه ها هستند باید فکری به این حالت بکنند.

محبی نیا تصریح کرد: باید سازمان ملل که در دنیا در دست کوتوله های سیاسی و یک سری آدم مانند محمد بن سلمان ها و محمد بن زایدها، نتانیاهوها و ترامپ ها است، از حالت رخوت خارج شود.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این افراد اگر مهار نشوند حتما جامعه جهانی را با مصیبت های بزرگ روبرو خواهند کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه عدم صداقت ترامپ آشکار بوده و در آن شکی نیست، افزود: خود آمریکاییها و کنگره گرفتار سیاست های قبیح و ماجراجویانه هستند.

محبی نیا تصریح کرد: ترامپ خطاب به رئیس کنگره که یک خانم است، از زشت ترین الفاظ استفاده می کند و طبیعی است فردی که به همکار و هم وطن خود رحم نمی کند و اینگونه گستاخانه قضاوت می کند، بین اروپا و چین و روسیه و.. منازعه می آٰفریند.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: ترامپ یک آشفتگی حاکم کرده که دنیا حتما باید فکری به حال بکند والا این سیاست خارجی نتایج مصیبت باری به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…