پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

شرکت ۳۱۰۱ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد  در میاندوآب

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها، همزمان با سراسر کشور با رقابت سه هزار و 101 نفر در میاندوآب آغاز شد. ...

سرپرست مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و نوبت صبح روز جمعه ۲۴ خرداد در مرکز آموزش عالی شهیدباکری میاندوآب مجری آزمون های سازمان سنجش کشور در جنوب آذربایجان غربی   برگزار می شود.

حسن مهدوی کیا اظهار کرد: در این آزمون سه هزار و ۱۰۱ نفر از داوطلبان از شهرهای جنوب آذربایجان غربی حضور دارند که از این تعداد یک هزار و ۷۱۶ نفر داوطلب مرد و یک هزار و ۳۸۵  نفر زن هستند که با یکدیگر در این آزمون به رقابت می پردازند.

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد در ۱۳۵ رشته امتحانی و هفت گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی برگزار می شود.

سرپرست مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب با اشاره به همکاری نهادها و ادارات شهرستان و عوامل اجرایی در برگزاری هرچه بهتر این آزمون، تصریح کرد: از زحمات فرمانداری، شورای تامین، فرماندهی انتظامی شهرستان، ادارات راه و شهرسازی، برق و شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه پیام نور و سایر نهادهای مسئول در برگزاری آزمون نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود