کد خبر: 281984

تاریخ انتشار: خرداد ۲۳, ۱۳۹۸

شرکت ۳۱۰۱ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد  در میاندوآب

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها، همزمان با سراسر کشور با رقابت سه هزار و ۱۰۱ نفر در میاندوآب آغاز شد.

سرپرست مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و نوبت صبح روز جمعه ۲۴ خرداد در مرکز آموزش عالی شهیدباکری میاندوآب مجری آزمون های سازمان سنجش کشور در جنوب آذربایجان غربی   برگزار می شود.

حسن مهدوی کیا اظهار کرد: در این آزمون سه هزار و ۱۰۱ نفر از داوطلبان از شهرهای جنوب آذربایجان غربی حضور دارند که از این تعداد یک هزار و ۷۱۶ نفر داوطلب مرد و یک هزار و ۳۸۵  نفر زن هستند که با یکدیگر در این آزمون به رقابت می پردازند.

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد در ۱۳۵ رشته امتحانی و هفت گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی برگزار می شود.

سرپرست مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب با اشاره به همکاری نهادها و ادارات شهرستان و عوامل اجرایی در برگزاری هرچه بهتر این آزمون، تصریح کرد: از زحمات فرمانداری، شورای تامین، فرماندهی انتظامی شهرستان، ادارات راه و شهرسازی، برق و شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه پیام نور و سایر نهادهای مسئول در برگزاری آزمون نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…