یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

امام جمعه چهاربرج:

گفتمان مقاومت همواره پیروز است/ هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم است

امام جمعه چهاربرج گفت: هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم بوده و پیروزی نهایی نیز با مقاومت است. ...

حجت الاسلام جعفر آذرپندار در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: اگر به طول تاریخ اسلام نگاه کنیم، هر جا مقاومت بوده، پیروزی نیز بوده که واقعه کربلا یکی از نمونه های آن است.

امام جمعه چهاربرج با اشاره به اینکه سازش همیشه هزینه بردار است، افزود: در طول تاریخ کسانی که سازش کرده اند، همیشه هزینه داده و ممکن است دین، دنیا و یا ایمان خود را از دست داده باشند که اگر چنین مواردی لیست شوند، شاید چند روز طول بکشد تا همه آنها را ذکر کنیم.

وی با بیان اینکه هزینه مقاومت قطعا کمتر از تسلیم است، گفت: هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم بوده و پیروزی نهایی نیز با مقاومت است.

آذرپندار با اشاره به اینکه موضوع مقاومت، ریشه قرآنی دارد، تصریح کرد: مقاومت موضوع جدیدی نیست بلکه ریشه قرآنی داشته و شاهرگ اسلام بوده و حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۲ آن را مطرح کردند.

امام جمعه چهاربرج اظهار کرد: امروز ایران اسلامی که محور مقاومت در دنیا است، کجا قرار دارد و کشورهایی مانند مصر و اردن و… که سازش کردند؟

وی گفت: در صورتی که مقاومت کنیم، قطعا امدادهای غیبی نیز شامل حال ما می شود، کما اینکه در قضیه طبس و هشت سال دفاع مقدس و… امدادهای غیبی و نصرت الهی شامل حال ما شد و دشمن با آن همه هیمنه خود شکست خورد و امروز نیز شکست می خورد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود