کد خبر: 281892

تاریخ انتشار: خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

گفتمان مقاومت همواره پیروز است/ هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم است

امام جمعه چهاربرج گفت: هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم بوده و پیروزی نهایی نیز با مقاومت است.

حجت الاسلام جعفر آذرپندار در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: اگر به طول تاریخ اسلام نگاه کنیم، هر جا مقاومت بوده، پیروزی نیز بوده که واقعه کربلا یکی از نمونه های آن است.

امام جمعه چهاربرج با اشاره به اینکه سازش همیشه هزینه بردار است، افزود: در طول تاریخ کسانی که سازش کرده اند، همیشه هزینه داده و ممکن است دین، دنیا و یا ایمان خود را از دست داده باشند که اگر چنین مواردی لیست شوند، شاید چند روز طول بکشد تا همه آنها را ذکر کنیم.

وی با بیان اینکه هزینه مقاومت قطعا کمتر از تسلیم است، گفت: هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم بوده و پیروزی نهایی نیز با مقاومت است.

آذرپندار با اشاره به اینکه موضوع مقاومت، ریشه قرآنی دارد، تصریح کرد: مقاومت موضوع جدیدی نیست بلکه ریشه قرآنی داشته و شاهرگ اسلام بوده و حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۲ آن را مطرح کردند.

امام جمعه چهاربرج اظهار کرد: امروز ایران اسلامی که محور مقاومت در دنیا است، کجا قرار دارد و کشورهایی مانند مصر و اردن و… که سازش کردند؟

وی گفت: در صورتی که مقاومت کنیم، قطعا امدادهای غیبی نیز شامل حال ما می شود، کما اینکه در قضیه طبس و هشت سال دفاع مقدس و… امدادهای غیبی و نصرت الهی شامل حال ما شد و دشمن با آن همه هیمنه خود شکست خورد و امروز نیز شکست می خورد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…