کد خبر: 281880

تاریخ انتشار: خرداد ۱۸, ۱۳۹۸

دولت باید تهدید تحریم را به فرصت تبدیل کند/ نسبت به آسیب های اجتماعی حساس باشیم

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: در این شرایط اقتصادی از دولت می خواهیم تا با تدبیر و هوشمندی، تهدید تحریم را به فرصت تبدیل کنند.

به گزارش زرین خبر، آیت الله عسگر دیرباز در جمع مردم میاندوآب با تاکید بر ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان، اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرموندند، بزرگترین ویژگی حضرت امام خمینی(ره)، استقامت ایشان بود.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: مهم ترین ویژگی مردم ایران اسلامی نیز استقامت در پای درخت انقلاب، پاسداری از آرمان های حضرت امام(ره)، تجدید با میثاق حضرت امام(ره)، پاسداری از خون شهیدان و تبعیت از مقام معظم رهبری به رغم تمام مشکلات، مستلزم استفامت است.

وی در ادامه با شرایط اقتصادی اشاره کرد و گفت: در این شرایط اقتصادی از دولت می خواهیم تا با تدبیر و هوشمندی، تهدید تحریم را به فرصت تبدیل کنند.

دیرباز با بیان اینکه تحریم ها بهترین موقعیت برای قطع وابستگی به درآمد نفت است، تصریح کرد: همه وظیفه دارند در مقابله با بیکاری و تورم و مشکل اقتصادی کوشا باشند و هر جا ایراد و اشکالی نسبت به برنامه های فرهنگی و اقتصادی است، وظیفه داریم تا واکنش نشان دهیم تا مشکلات حل شود.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید نسبت به آسیب های اجتماعی حساس باشیم، اظهار کرد: اگر در مدرسه یا مکانی برنامه ای اجرا می شود، باید حساسیت نشان داد و با آسیب های اجتماعی مقابله کرد و همان ابتدا، جلویش را گرفت.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…