کد خبر: 281875

تاریخ انتشار: خرداد ۱۷, ۱۳۹۸

تدابیر مقام معظم رهبری تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کرده است/ راهبرد مقاومت سبب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: رهبر معظم انقلاب در ۳۰ سال گذشته و بعد از رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با درایت و هوشمندی بی نظیر خویش، کشتی انقلاب را هدایت کرده اند.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام عادل گل حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب اظهار کرد: باید از فیوضات ماه مبارک رمضان در سایر ماههای سال بهره مند شد.
امام جمعه موقت میاندوآب با بیان جایگاه سیاسی و علمی امام خمینی(ره) در حوزه و کشورهای جهان، افزود: امام خمینی(ره) اسلام انقلابی را به جهان شناساند و به مسلمانان در ایران و جهان عزت داد.
وی گفت: ساده زیستی، تقوی، راستگویی و معنویت امام، سبب جذب مردم به ایشان و پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه به تعالی رساندن آن شد.
گل حسینی از انتخاب امام خامنه ای به عنوان جانشین بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان یک انتخاب تاریخی و بی نظیر نام برد و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در ۳۰ سال گذشته و بعد از رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با درایت و هوشمندی بی نظیر خویش، کشتی انقلاب را هدایت کرده اند.
امام جمعه موقت میاندوآب اظهار کرد: مقام معظم رهبری با درایت و هوشمندی توطئه های دشمنان را که هر یک از آنها می توانست، نظامی را از پای در بیاورد، خنثی کرده اند.
وی به روز جهانی محیط زیست اشاره کرد و گفت: توجه به محیط زندگی و زیست جانوری و گیاهی و حفاظت از آن یکی از مهم ترین مولفه هاست که باید به آن توجه داشت.
گل حسینی با تاکید بر لزوم توجه به حریم بستر رودخانه، افزود: حفاظت از جنگل مخصوصا بستر رودخانه زرینه رود و سیمینه رود و حفظ منابع طبیعی که سرمایه نسل آینده و کشور است، یکی از ضروریات بوده و مردم مخصوصا روستائیان برای حفاظت از محیط زیست و طبیعت همیاری کنند.
امام جمعه موقت میاندوآب در ادامه بر لزوم تبعیت از ولایت و منویات مقام معظم رهبری، گفت: باید دستورات و سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب در دشمن شناسی و نحوه تقابل با دشمنان مورد مردم و مسئولان قرار گیرد.
گل حسینی با بیان اینکه مقاومت در مقابل دشمنان سبب تغییر ادبیات آنها شده و آنها را به عقب رانده است، افزود: هم چنین حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله راهپیمایی ها و انتخابات و ایجاد زمینه اشتغال و تولید… سبب شکست و خنثی سازی تهدیدات و تحریم آمریکا می شود.
وی با اشاره به افول موریانه ای آمریکا، اظهار کرد: امروز آن ابهت پوشالی آمریکا در دنیا از بین رفته است و از نمونه آن می توان به سفر مخفیانه آنها به عراق و یا بدهی بی سابقه آمریکا به بانک جهانی و نیز شکست برنامه های آمریکا در ایجاد داعش و در یمن و غزه نام برد.
امام جمعه موقت میاندوآب از عربستان و رژیم صهیونیستی به عنوان دو غلام حلقه به گوش آمریکا در منطقه نام برد و تصریح کرد: امروز محور مقاومت که یادگار امام راحل(ره) و از منویات مقام معظم رهبری است، به قدرت منطقه ای در دنیا تبدیل شده و جهان را از تک قطبی و دوقظبی به چند قظبی و بلکه قدرت بزرگ آینده تبدیل می شود.
انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…