کد خبر: 281875

تاریخ انتشار: ژوئن 7, 2019

تدابیر مقام معظم رهبری تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کرده است/ راهبرد مقاومت سبب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: رهبر معظم انقلاب در ۳۰ سال گذشته و بعد از رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با درایت و هوشمندی بی نظیر خویش، کشتی انقلاب را هدایت کرده اند.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام عادل گل حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب اظهار کرد: باید از فیوضات ماه مبارک رمضان در سایر ماههای سال بهره مند شد.
امام جمعه موقت میاندوآب با بیان جایگاه سیاسی و علمی امام خمینی(ره) در حوزه و کشورهای جهان، افزود: امام خمینی(ره) اسلام انقلابی را به جهان شناساند و به مسلمانان در ایران و جهان عزت داد.
وی گفت: ساده زیستی، تقوی، راستگویی و معنویت امام، سبب جذب مردم به ایشان و پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه به تعالی رساندن آن شد.
گل حسینی از انتخاب امام خامنه ای به عنوان جانشین بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان یک انتخاب تاریخی و بی نظیر نام برد و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در ۳۰ سال گذشته و بعد از رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با درایت و هوشمندی بی نظیر خویش، کشتی انقلاب را هدایت کرده اند.
امام جمعه موقت میاندوآب اظهار کرد: مقام معظم رهبری با درایت و هوشمندی توطئه های دشمنان را که هر یک از آنها می توانست، نظامی را از پای در بیاورد، خنثی کرده اند.
وی به روز جهانی محیط زیست اشاره کرد و گفت: توجه به محیط زندگی و زیست جانوری و گیاهی و حفاظت از آن یکی از مهم ترین مولفه هاست که باید به آن توجه داشت.
گل حسینی با تاکید بر لزوم توجه به حریم بستر رودخانه، افزود: حفاظت از جنگل مخصوصا بستر رودخانه زرینه رود و سیمینه رود و حفظ منابع طبیعی که سرمایه نسل آینده و کشور است، یکی از ضروریات بوده و مردم مخصوصا روستائیان برای حفاظت از محیط زیست و طبیعت همیاری کنند.
امام جمعه موقت میاندوآب در ادامه بر لزوم تبعیت از ولایت و منویات مقام معظم رهبری، گفت: باید دستورات و سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب در دشمن شناسی و نحوه تقابل با دشمنان مورد مردم و مسئولان قرار گیرد.
گل حسینی با بیان اینکه مقاومت در مقابل دشمنان سبب تغییر ادبیات آنها شده و آنها را به عقب رانده است، افزود: هم چنین حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله راهپیمایی ها و انتخابات و ایجاد زمینه اشتغال و تولید… سبب شکست و خنثی سازی تهدیدات و تحریم آمریکا می شود.
وی با اشاره به افول موریانه ای آمریکا، اظهار کرد: امروز آن ابهت پوشالی آمریکا در دنیا از بین رفته است و از نمونه آن می توان به سفر مخفیانه آنها به عراق و یا بدهی بی سابقه آمریکا به بانک جهانی و نیز شکست برنامه های آمریکا در ایجاد داعش و در یمن و غزه نام برد.
امام جمعه موقت میاندوآب از عربستان و رژیم صهیونیستی به عنوان دو غلام حلقه به گوش آمریکا در منطقه نام برد و تصریح کرد: امروز محور مقاومت که یادگار امام راحل(ره) و از منویات مقام معظم رهبری است، به قدرت منطقه ای در دنیا تبدیل شده و جهان را از تک قطبی و دوقظبی به چند قظبی و بلکه قدرت بزرگ آینده تبدیل می شود.
انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

کروناآمار بستری و فوتی‌ها در آذربایجان‌غربی نگران کننده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در این استان ابراز نگرانی کرد…

گزارش

تشکیل گشت سلامت برای کنترل کرونا در میاندوآب/برخورد قضائی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

در راستای کنترل و تشدید نظارت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان میاندوآب، فوریت های سلامت محیط و…

رنج آب در میان دو آب

میاندوآب این شهری که خود دارای دو…

برخورد قاطع با سودجویان؛ راه حل گرانی‌های غیراصولی

مسئولان چاره ای اساسی تر برای گرانی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…