کد خبر: 281452

تاریخ انتشار: خرداد ۱, ۱۳۹۸

روز قدس تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) است/روز قدس برای مبارزه با استکبار جهانی و ظلم و ستم به میدان می آییم

امام جمعه میاندوآب گفت: روز قدس نتیجه تدبیر حکیمانه و هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) و روز مبارزه با استکبار جهانی و ظلم و ستم است.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در میاندوآب با تاکید بر حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: روز قدس، تنها روز فلسطین نیست بلکه روز مبارزه با استکبار و روز دفاع از اسلام است.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در مورد قدس و فلسطین، افزود: در روز قدس باید با تمام قدرت و توان خود به میدان آمده و نباید اجازه دهیم تا مسئله قدس به فراموشی و غفلت سپرده شود.

وی با تاکید بر اینکه باید همدل و متحد در مقابل استکبار جهانی ایستاد، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند، رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و این موضوع شعار نیست بلکه پشت آن تحلیل وجود دارد.

حسن زاده با اشاره به اینکه روز قدس تدبیر حکیمانه و هوشمندانه امام راحل(ره) است، تصریح کرد: یکی از نتایج روز قدس این بوده که رژیم صهیونیستی اکنون به دنبال حفظ سرزمین های غصبی است.

امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: امروز صهیونیست ها پشت دیوارهای بتنی خود را محفوظ کرده اند در حالی که روزگاری دنبال پیشروی بودند امروز دنبال حفظ داشته های خود هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید در روز قدس همه در کنار هم در راهپیمایی شرکت کنیم، افزود: باید در مقابل دلارهای کثیف سعودی و صهیونیست ها ایستاد.

حسن زاده تصریح کرد: ان شالله مردم در روز قدس؛ خط بطلانی بر توطئه های دشمنان می کشند و نشان می دهند که همیشه حق در مقابل باطل پیروز است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…