کد خبر: 281363

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸

کمک ۳۳۰ میلیون ریالی خیرین میاندوآبی به نیازمندان در جشن رمضان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: خیرین، در جشن رمضان امسال به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان ۳۳۰ میلیون ریال کمک کردند.

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد:  جشن رمضان امسال نیز مانند سال های گذشته با حضور مسئولان، خیرین و نیکوکاران خیراندیش شهرستان میاندوآب برگزار شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: در جشن رمضان امسال در مجموع خیرین نیک اندیش شهرستان ۳۳۰ میلیون ریال برای تهیه سبدکالا و اطعام مددجویان کمک نقدی کردند.

وی گفت: کمک های جمع آوری شده  خیرین برای تهیه یک هزار و ۲۰۰ سبدکالا و افطاری و توزیع آن بین خانوارهای مددجوی تحت پوشش و اطعام آنان استفاده می شود.

بخشی تصریح کرد: با مساعدت حامیان و خیرین، برای ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش از ابتدای ماه رمضان تاکنون سبد کالایی هرکدام به ارزش ۲۰۰ هزار تومان تدارک و توزیع شده و هم چنین ۸۰۰ نفر نیز تاکنون با غذای گرم اطعام شده اند.

رسول بخشی هم چنین با تقدیر و تشکر از ستاد خیرین و کمک های مردمی به این نهاد، اظهار کرد: خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته اند و امیدواریم  همیشه یار و یاور ما باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…