پنج شنبه خرد ۰۲ ۱۳۹۸

Thursday 23 May 2019

اخبار برگزیده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب خبر داد؛

کمک ۳۳۰ میلیون ریالی خیرین میاندوآبی به نیازمندان در جشن رمضان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: خیرین، در جشن رمضان امسال به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان 330 میلیون ریال کمک کردند. ...

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد:  جشن رمضان امسال نیز مانند سال های گذشته با حضور مسئولان، خیرین و نیکوکاران خیراندیش شهرستان میاندوآب برگزار شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: در جشن رمضان امسال در مجموع خیرین نیک اندیش شهرستان ۳۳۰ میلیون ریال برای تهیه سبدکالا و اطعام مددجویان کمک نقدی کردند.

وی گفت: کمک های جمع آوری شده  خیرین برای تهیه یک هزار و ۲۰۰ سبدکالا و افطاری و توزیع آن بین خانوارهای مددجوی تحت پوشش و اطعام آنان استفاده می شود.

بخشی تصریح کرد: با مساعدت حامیان و خیرین، برای ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش از ابتدای ماه رمضان تاکنون سبد کالایی هرکدام به ارزش ۲۰۰ هزار تومان تدارک و توزیع شده و هم چنین ۸۰۰ نفر نیز تاکنون با غذای گرم اطعام شده اند.

رسول بخشی هم چنین با تقدیر و تشکر از ستاد خیرین و کمک های مردمی به این نهاد، اظهار کرد: خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته اند و امیدواریم  همیشه یار و یاور ما باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود