پنج شنبه تیر ۲۷ ۱۳۹۸

Thursday 18 Jul 2019

اخبار برگزیده

توزیع ۹ تن گوشت منجمد در میاندوآب آغاز شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب از آغاز توزیع 9 هزار کیلوگرم گوشت منجمد به قیمت مصوب در این شهرستان خبر داد. ...

رحمان درفشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر گفت: در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار، توزیع گوشت به قیمت مصوب در دستور کار این اداره قرار گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب افزود: در این راستا با تمهیدات اندیشیده شده، از امروز توزیع ۹ کیلوگرم گوشت منجمد در ۱۴ عامل توزیع در میاندوآب و نیز بخش های مرحمت آباد و باروق این شهرستان آغاز شده است.

وی گفت: این گوشت منجمد به قیمت مصوب در مناطق مختلف میاندوآب و با حضور بازرسان و ناظران سازمان صنعت، معدن و تجارت در بین مردم توزیع می شود.

درفشی با بیان اینکه این مرحله سومین مرحله توزیع گوشت در بازار از ابتدای امسال است، تصریح کرد: از ابتدای امسال سه تن مرغ، ۲/۵ تن گوشت گرم گوسفندی و ۱۲ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم گوشت منجمد در راستای تنظیم بازار در بین مردم در میاندوآب توزیع شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب اظهار کرد: قصابی ها و عامیلن فروش فیضی در جاده شاهین دژ، شیرزاد در کوی شهید باکری، دائمی در کوی بهی، جوانشیر در روبروی کوی اکبرنژاد واقع  در خیابان کمربندی جنوبی، پورعلی در بلوار نماز، نورمحمدی در میدان مادر، محمودی در روبروی ترمینال ارومیه، امیری در روبروی دانشگاه علمی کاربری، گل حسنی در کوی قجلو، اسلامی در خیابان ولی عصر(عج)، حاجی زاده در کوی قره ورن، مولودی در خیابان صدا و سیما، نصرالهی در کوی رابری و غفاری در کوی معلم، ۱۴ عامل توزیع این گوشت منجمد در میاندوآب هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود