کد خبر: 281218

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸

حضور ۵۰۳ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های آذربایجان غربی

 مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۵۰۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های آذربایجان غربی در انتظار آزادی به سر می‌برند.

به گزارش زرین خبر، حمزه علی خانی بروجنی در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب با اشاره به برگزاری جشن گلریزان در ۲۴ شهر در آذربایجان غربی در طول ماه مبارک رمضان، گفت: هم اکنون ۵۰۳ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های آذربایجان غربی حضور دارند که نیازمند یاری خیرین برای آزادی هستند.

مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی آذربایجان غربی اظهار کرد: از ابتدای تشکیل ستاد دیه در آذربایجان غربی پنج هزار و ۱۷۹ نفر زندانی غیرعمد با احترام به حقوق شکات آزاد شده اند.

وی  افزود: امیدواریم امسال نیز با کمک خیرین و با زمینه سازی برای گذشت شاکیان زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان فراهم شود.

بروجنی تصریح کرد: زندانی شدن یکی فرد تبعات زیادی برای اجتماع و خانواده‌های آنها دارد که زندانیان جرائم غیر عمد نیز از آن مستثنی نبوده و نیستند و امیدواریم با فراهم شدن شرایط آزادی، از مشکلات بعدی در این زمینه جلوگیری شود.

هم چنین مدیرعامل ستاد دیه آذربایجان غربی نیز در این زمینه به خبرنگاران گفت:  سال گذشته ۳۷۰ نفر زندانی جرایم غیرعمد با محکومیت ۳۳۲ میلیارد ریال از زندان ها آزاد شدند.

حجت الاسلام یوسف حسن پور با بیان اینکه ۷۳ میلیارد ریال توسط ستاد دیه برای آزادی این زندانیان پرداخت شده است، افزود: مابقی مبالغ محکومیت ها نیز با گذشت شاکیان و آورده خانواده ها تامین شده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…