کد خبر: 280696

تاریخ انتشار: فروردین ۲۸, ۱۳۹۸

محموله کمک های مردمی کمیته امداد میاندوآب به سیل زدگان ارسال شد + تصاویر

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب از ارسال نخستین محموله کمک های جمع آوری شده توسط این نهاد برای سیل زدگان خبر داد.

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: مردم نوع دوست میاندوآب در مجموع نقدی و غیرنقدی در حدود یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال برای سیل زدگان از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب کمک کرده اند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: ۳۵۰ میلیون ریال از این کمک ها نقدی بوده  و بقیه نیز به صورت غیرنقدی در قالب بسته های مواد غذایی، آب آشامیدنی، فرش، موکت و پتو، البسه و سایر لوازم ضروری برای سیل زدگان اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه این کمک ها از طریق مراکز و پایگاه ها و کمیته امداد امام خمینی(ره) جمع آوری شده است، گفت: یک پایگاه ثابت در سطح شهر میاندوآب و پنج مرکز نیکوکاری در مساجد شهرستان آماده دریافت هر گونه کمک های مردمی برای سیل زدگان هستند.

بخشی تصریح کرد: امروز نیز کمک های غیرنقدی در قالب یک کامیون به مناطق سیل زده ارسال و کمک های نقدی نیز به حساب متمرکز استان های سیل زده واریز می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب هم چنین از کمک های مردم نیکوکار و نوع دوست این شهرستان در یاری رسانی به همنوعان خود تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…