کد خبر: 280690

تاریخ انتشار: فروردین ۲۷, ۱۳۹۸

اولویت های حکومت امام زمان(عج) باید مورد توجه قرار گیرد/ ریشه برخی مشکلات و گرفتاری ها دوری از قرآن است

امام جمعه میاندوآب گفت: در حکومت اسلامی باید اولویت شناس باشیم و اولویت های حکومت امام زمان(عج) را اولویت خود قرار دهیم.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در جلسه ستاد شئونات فرهنگی با تاکید بر گرامیداشت باشکوه اعیاد شعبانیه به ویژه نیمه شعبان، اظهار کرد: همه وظیفه داریم در راستای اولویت های حکومت امام زمان(عج) حرکت کنیم.
امام جمعه میاندوآب افزود: در گام دوم انقلاب باید اولویت های حکومت امام زمان(عج) را تبیین و دین را اولویت قرار دهیم.
وی با اشاره به اینکه دین، اولویت حکومت امام زمان(عج) است، گفت: ویژگی های حکومت امام زمان(عج) در ۳۸ أین در دعای ندبه آمده است.
حسن زاده با تاکید بر اینکه باید اولویت شناس باشیم، تصریح کرد: در حکومت اسلامی باید اولویت شناس باشیم و اولویت های حکومت امام زمان(عج) را اولویت خود قرار دهیم.
امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه باید زندگانی، رفتار و کردار ما امام زمان(عج) پسند باشد، اظهار کرد: باید در نیمه شعبان، اولویت های حکومت امام زمان(عج) برای مردم تبیین شده و هر کس به نوبه خود به وظیفه اش عمل کند.
وی با تاکید بر انس با قرآن کریم و عمل به آموزه های قرآن، اظهار کرد: ریشه مشکلات، گرفتاری ها و برخی آسیب های اجتماعی، دوری از قرآن و آموزه های قرآن است.
حسن زاده با بیان اینکه ترویج و تبلیغ قرآن یکی از اولویت های حکومت امام زمان(ع) است، اظهار کرد: ما نیز وظیفه داریم در دوران غییت، قرآن آموزی را ترویج دهیم.
وی با اشاره به اینکه دین اسلام برای همه برای مراحل زندگی دستورات دارد، گفت: باید در کنار کارهای عمرانی و خدماتی به مردم، به معنویت نیز توجه داشته باشیم.
امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: عمران بدون معنویت دینی بدرد نمی خورد و لذا معنویت باید جلوتر از عمران مورد توجه باشد.

حسن زاده با اشاره به اتحاد مردم و مسئولان دولتی، نظامی و انتظامی برای کمک به سیل زدگان، تصریح کرد: شبکه های ماهواره ای به دنبال زیر سوال بردن تلاش های انجام گرفته و انقلاب و خون شهدا بودند و در این راستا نیز تلاش می کردند.

وی هم چنین بر لزوم توجه به جوانان اشاره کرد و افزود: باید از جوانان نخبه که در شهرمان نیز زیاد هستند، حمایت و پشتیبانی کنیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛ اما باید حرمت نگه داشت و اینقدر بی تفاوت نبود.

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

وقتی به دنبال جایگزین تلگرام هستیم!

امروزه اهمیت اپلیکیشن های پیام رسان بر…