یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

۱۲۰ جهادگر از آذربایجان‌غربی به معمولان لرستان اعزام شدند/ توزیع روزانه ۱۵ هزار غذا توسط اکیپ حسینیه ثارالله ارومیه

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی همت و غیرت را از بارزترین ویژگی های جهادگران بسیجی در کمک به سیل زدگان عنوان کرد. ...

به گزارش زرین خبر،سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، در حاشیه در جریان بازدید از مناطق سیل زده بخش معمولان لرستان، اظهار داشت: همت و غیرت و همدلی و همراهی نیروهای جهادی که شامل اقشار مختلف طلاب بسیجی و دانشجویان استان هستند و به یاری هموطنان خود در معمولان لرستان آمده اند بی مثال است.

وی، افزود: سیل موجب تخریب روستاها و شهرهای مختلفی شده ولی تلاش و غیرت بسیجیان در مشارکت به هموطنان سیل زده که سعی در آبادانی روستاها و منازل روستاییان دارند ستودنی است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، گفت: وقتی دیدم بسیجیان ما در جابجایی اسباب و لوازم منزل یکی از سیل زدگان و تزریق روحیه امید به اهالی آن خانه تلاش می کنند، اشک شوقی را در چشمان افراد آن خانواده دیدم که آنان را نسبت به ساخت خانه و کاشانه خود امیدوار کرده است.

سردار شهسواری، با اشاره به تعداد اکیپ های اعزامی از آذربایجان غربی ابراز کرد: آذربایجان غربی چند اکیپ دارد، اکیپ نانوایی سیار که مشغول پخت نان در منطقه هستند و اکیپ آشپزخانه سیار که از ۱۰ روز قبل اعزام شده و در یکی از روستاهای خرم آباد مستقر شد.

وی، ادامه داد: روزانه ۵ هزار صبحانه، ۵ هزار ناهار و ۵۵۰۰ شام بین روستاهای سیل زده توزیع می شود که همه پشتیبانی مادی آن از طریق گروه های مردمی، پایگاه های بسیج و سپاه از مردم جمع آوری می شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با اشاره به تعداد گروه های جهادی اعزام شده به استان لرستان تاکید کرد: ۱۲۰ نفر د