یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب خبر داد؛

پیشرفت ۸۷ درصدی احداث پتروشیمی میاندوآب/ برای افتتاح در نیمه دوم امسال تلاش می کنیم

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب از پیشرفت 87/5 درصدی احداث این واحد صنعتی خبر داد. ...

به گزارش زرین خبر، احد مهدوی در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه بازدید استاندار آذربایجان غربی در خصوص آخرین وضعیت پتروشیمی میاندوآب اظهار کرد: این واحد صنعتی در حالت کلی از پیشرفت حدود ۸۷/۵ درصدی برخوردار است.

مدیرعامل پتروشیمی میاندوآب افزود: برای این واحد صنعتی تاکنون از ۴۹ میلیون یورو برآورد شده به صورت ارزی حدود ۲۸ میلیون یورو و از ۳۴۰ میلیارد برآورد شده به صورت ریالی در حدود ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی گفت: تمامی بودجه از طریق منابع پتروشیمی و سهامداران تامین شده و از هیچ گونه ارز و تسهیلاتی و یا منابع دولتی استفاده نمی کنیم.

مهدوی در مورد پیش بینی برای افتتاح این طرح نیز تصریح کرد: تلاش می کنیم این واحد صنعتی را در نیمه دوم امسال به بهره برداری برسد که آن نیز برای خود مراحلی دارد که باید ۵-۶ ماه قبل از بهره برداری انجام بگیرد.

مدیرعامل پتروشیمی میاندواب افزود: تلاش می کنیم شهریور ماه برنامه پیش راه اندازی آغاز شود تا بعد از چند ماه به بهره برداری برسد.

وی گفت: پتروشیمی ها برای راه اندازی و بهره برداری نیاز به مراحل پیش راه اندازی و سرویس و مراحل فنی هستند تا به مرحله اصلی برسند و هیچ کس نمی تواند تاریخ دقیق افتتاح را بگوید و ما سعی می کنیم تا در نیمه دوم امسال به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود