یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

عضو شورای شهر میاندوآب:

مردم ناراضی و گلایه مند هستند/ شهرداری، کارهای نیمه تمام را تعیین تکلیف کند

عضو شورای شهر میاندوآب گفت: برخی کارهای نیمه تمام و ناقص سبب نارضایتی و گله مندی مردم شده و شهرداری باید آنها را تعیین تکلیف کند. ...

به گزارش زرین خبر، جهانگیر قاسم زاده در نخستین جلسه شورای شهر میاندوآب در سال جدید در سخنانی با گلایه مندی از برخی موضوعات اظهار کرد: موضوع عقب کشی کارخانه قند در ورودی کوی شهید باکری از زمان تخریب دیوار هنوز بلاتکلیف مانده است.

عضو شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه مردم نیز از این وضعیت ناراضی هستند، گفت: یا به حالت اولیه برگردانیم و یا اقدامی انجام دهیم و از بلاتکلیفی خارج کنیم، چرا که مردم ناراضی و گلایه مند هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه لکه گیری جهادگران نیز بلاتکلیف مانده است و به نامه هایی که اهالی کوی جهادگران و شهید باکری نوشته اند، ترتیب اثر داده نشده است، افزود: درخواست ما و مردم از شهرداری این است که لکه گیری، جدول کشی و پیاده رو سریعا تعیین تکلیف شود.

قاسم زاده به موضوع آزادسازی ۱۸ متری شهیدباکری نیز اشاره و تصریح کرد: ما به مردم قول دادیم و بنر زدیم و گفتیم که از وزیر مجوز گرفتیم ولی بعد از گذشت ۸-۹ ماه هنوز هیچ اقدامی نشده است.

این عضو شورای شهر میاندوآب هم چنین خواستار تعیین تکلیف عقب کشی بیمارستان عباسی در خیابان شهدای قره ورن شد و گفت: پوشش کانال موجود در کوی گلستان موضوع دیگری است که مورد نارضایتی مردم است و باید در اسرع وقت انجام گیرد.

هم چنین در این جلسه تراب قهرمانی رئیس شورای شهر میاندوآب در سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید، اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید، همه ما وظیفه داریم در راستای رونق تولید تلاش کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود