یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد:

دستبند پلیس میاندوآب بر دستان سارقان خودرو/ دستگیری ۳ نفر و کشف ۱۱ خودروی سرقتی

فرمانده انتظامی میاندوآب از دستگیری سارقان حرفه ای خودرو در این شهرستان، با هوشیاری و آگاهی ماموران انتظامی خبر داد. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال تماس های مردم با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت خودرو، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران پلیس آگاهی میاندوآب اقدامات گسترده‌ای را جهت شناسایی سارق یا سارقان انجام دادند.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: با اقدامات پلیسی انجام گرفته، ماموران انتظامی میاندوآب موفق شدند، سارقان را ظرف ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه در این رابطه دو نفر سارق یک نفر آقا و یک نفر خانم و نیز یک نفر مالخر دستگیر و ۱۱ خودروی سرقتی پراید کشف شد، گفت: مراتب پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل بعدی تحویل مقامات قضایی شدند.

شیخ نژاد با توصیه به شهروندان برای رعایت هشدارهای پلیسی گفت: شهروندان از گذاشتن اسناد و مدارک و اشیای قیمتی خود در داخل خودرو در معرض دید عموم خودداری کرده و از انجام معاملاتی که سود زیاد و بیش از حد عایدشان می شود، خودداری کنند.

فرمانده انتظامی میاندوآب به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده فرد مشکوک در محل زندگی خود، موضوع را هر چه سریعتر به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده و قبل از خرید خودرو ضمن اخذ برگ عدم خلاف، از اصالت شماره موتور، شاسی و شماره پلاک اتومبیل با استعلام از کارشناسان اطمینان یابند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود