کد خبر: 280613

تاریخ انتشار: فروردین ۲۳, ۱۳۹۸

آمریکا محور تروریسم و تروریسم پروری در جهان است/ تروریستی قلمداد کردن سپاه توسط آمریکا به دلیل ترس از اقتدار سپاه و سیلی های محکمی است که از این نیروی انقلابی خورده/ سپاه هیمنه آمریکا را در هم شکسته است/ مکر و نیرنگ دشمنان به اتحاد ملت ایران تبدیل شد

امام جمعه میاندوآب گفت: آمریکا محور تروریسم و تروریسم پروری در جهان است که در طول تاریخ حامی تروریست ها بوده و گروههای تروریستی را تشکیل داده است.

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا در تروریستی قلمدادکردن سپاه پاسداران، اظهار کرد: طرح تروریستی قلمداد کردن سپاه پاسداران توسط روسای جمهور آمریکا مطرح و همواره به دلیل ترس از پیامدهای آن از اعلام شدن خودداری می شد ولی ترامپ دیوانه این اقدام احمقانه را مرتکب شد.

امام جمعه میاندوآب افزود: بسیاری از افرادمعتقدند هدف ترامپ از این اقدام، مرتبط با انتخابات کنست رژیم صهیونیستی بوده و در واقع حمایت ترامپ از نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات بوده است.

وی با اشاره به اینکه برخی منابع آمریکایی این اقدام را نمادین می دانند، گفت: دولت ترامپ به دنبال اجرای عملیات روانی علیه ایران است و در واقع ترامپ دنبال این است که اقتصاد تحریمی را از غیرتحریمی جدا کرده و سپاه را به عنوان عامل مشکلات اقتصادی معرفی کند.

حسن زاده با بیان اینکه آمریکا بسیاری از شکست های خود را به دلیل حضور تاثیرگذار سپاه در ایران می داند، تصریح کرد: آمریکا در دست یابی به اهداف توطئه های  خود اعم از فتنه ها در داخل ایران، کودتاها ناکام مانده و شاهد عبور ایران از تحریم و تکمیل پروژه های نفتی و گازی پارس جنوبی و هم چنین تامین امنیت داخلی به برکت وجود اقتدار سپاه بوده است.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه سپاه هیمنه آمریکا را در هم شکسته است، اظهار کرد: در بعد خارجی نیز آمریکا به دلیل وجود سپاه در طرح تجزیه کشورهای عراق، سوریه و لبنان و به قدرت رساندن تروریست ها ناکام مانده است.

وی با بیان اینکه آمریکا محور تروریسم و تروریسم پروری در جهان است، افزود: ایجاد داعش که توسط ترامپ و القاعده که توسط هیلاری کلینتون رسما تشکیل آن توسط آمریکا اعلام شد، به راه انداختن جنگ های در یوگسلاوی با پوشش ناتو، حمله به افغانستان و اشغال این کشور، بمباران هیروشیما و ناکازاکی ژاپن، حمله به هواپیمای مسافربری ایران  از جمله اقدامات تروریستی آمریکای جنایتکار است.

حسن زاده با اشاره به اینکه نمود دیگر تروریسم دولتی آمریکا را در زندان های آمریکایی در عراق می توان مشاهده کرد، گفت: آیا آمریکا تروریست است یا سپاهی که از مستضعفان حمایت می کند و حامی وطن، اعتقاد و ارزش ها و ولایت است.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه آمریکا حامی تروریست های دنیا بوده و ایران اسلامی ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است، تصریح کرد: کدام کشور به کشور دیگر حمله می کند و کدام کشور است که از تروریست ها حمایت می کند، آیا این آمریکا نیست که از گروههای تروریستی مانند جیش الشیطان و داعش حمایت می کند.

وی با اشاره به اینکه علت اینکه آمریکا سپاه را تروریستی می نامد به دلیل ترس از اقتدار سپاه پاسداران و سیلی های محکمی است که از سپاه خورده اند، اظهار کرد: سپاه، هیمنه آمریکا را در هم شکسته و آنها را در دست یابی به توطئه های خود ناکام گذاشته است.

حسن زاده با بیان اینکه آمریکا با این اقدام گور تروریست هایش را در منطقه کند، افزود: عدو شود سبب خیر، گر خدا خواهد و امروز بیش از ۸۰ میلیون ملت ایرانی انقلابی و تمام نیروهای نظامی و انتظامی همه سپاهی شده و با قدرت اعلام می کنیم، که ما همه سپاهی هستیم و در مقابل دشمنان می ایستیم.

 امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه مکر و نیرنگ دشمنان به اتحاد ملت ایران تبدیل شد، گفت: هجمه نابخردانه، مداخله گرایانه و توهین آمیز ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، سبب اتحاد و انسجام بیشتر ملت ایران شد و همه از نهاد مقدس سپاه پاسداران حمایت می کنند.

وی با بیان اینکه سپاه در همه دوران تحریم توانسته است، شعله کار و توسعه را در کشور فروزان نگه دارد، اظهار کرد: سپاه از عوامل اصلی ضربه گیری تحریم های آمریکا علیه ایران بوده است که خودکفایی شاهکار این جریان مقدس و مردمی است.

حسن زاده با اشاره به اینکه سپاه و جریان مردمی وابسته به آن در جهان اسلام، محیط خاورمیانه اسلامی و خلیج فارس را برای آمریکا ناامن کرده است، تصریح کرد: یکی از مهم ترین دستاوردهای سپاه پاسداران در حوزه هوافضا، ساخت و به راه اندازی موشک های مختلف با بردهای کوتاه، متوسط و بلند بوده است که همین موضوع سبب شده تا آمریکا بارها به دنبال تحریم موشکی ایران باشد.

امام جمعه میاندوآب گفت: در عرصه داخلی، سپاه پاسداران توانسته است تا فتنه ها و توطئه های غرب علیه نظام اسلام را خنثی کند و در عرصه خارجی نیز توانسته برنامه های تجزیه طلبانه آمریکا و تقویت تروریست ها را ناکام بگذارد.

وی با بیان اینکه به برکت وجود سپاه پاسداران امروز در خاورمیانه کشوری امن تر از ایران سراغ نداریم، تصریح کرد: سپاه و ایران امروز به حرف اول دشمنان در محافل داخلی آنها تبدیل شده و با این همه تحریم و مشکلات بازهم ایران اسلامی؛ امن ترین کشور دنیا است.

حسن زاده با اشاره به اینکه سبزپوش شدن ملت ایران در حمایت از سپاه، نمایش نیست، افزود: این یک اعتقاد و باور است و ما این عشق به لباس سبز پاسداری را با هیچ چیز عوض نمی کنیم و با صدای بلند می گوییم، رهبرا از توبه یک اشاره تا لباس رزم پوشیده و در مقابل دشمنان بایستیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

مناطق ویژه اقتصادی دستاویز وعده‌های توخالی/ مصوباتی که عملی نشدند

بیش از دو دهه از طرح و تصویب ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در استان مرزی آذربایجان غربی می‌گذرد اما طی…

۵۱ نفر برای انتخابات مجلس یازدهم از آذربایجان‌غربی ثبت‌نام کردند

رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی گفت: در دومین…

۲۵ درصد تولیدات دامی آذربایجان غربی توسط عشایر تولید می شود

سرپرست اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی…

۱۱ کیلومتر از بزرگراه میاندوآب-ارومیه به بهره‌برداری رسید

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت:۱۱…

گزارش

مناطق ویژه اقتصادی دستاویز وعده‌های توخالی/ مصوباتی که عملی نشدند

بیش از دو دهه از طرح و تصویب ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در استان مرزی آذربایجان غربی می‌گذرد اما طی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

گالری فیلم و تصاویر