یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

امدادرسانی به اهالی روستای گوزللوی قره داغ در بخش باروق میاندوآب + تصاویر

با همکاری هلال احمر و آتش نشانی میاندوآب و  بخشداری باروق آذوقه موردنیاز به دست اهالی روستای گوزللوی قره داغ که راه ارتباطی آنها در بخش باروق میاندوآب قطع شده است، رسید. ...

رئیس هلال احمر میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر گفت: پل موقتی که اهالی روستای گوزللوی قره داغ در بخش باروق میاندوآب از آن به عنوان راه ارتباطی استفاده می کردند، بر اثر بارش های اخیر و افزایش دبی آب رودخانه آجرلو قطع شده است.
بعقوب اسماعیلیان اظهار کرد: در این راستا امدادگران هلال احمر میاندوآب با همکاری نیروهای آتش نشانی و بخشداری باروق، آذوقه موردنیاز اهالی این روستا برای دو هفته به تعداد ۱۸ خانوار را به دست آنها رساندند.

وی افزود: این‌آذوقه شامل موادغذایی مانند برنج، روغن، چای، قند و نان به تعداد ۸۵ بسته و حبوبات بود که به دست آنها رسید.

گفتنی است  بارش های اخیر سبب افزایش دبی آب رودخانه آجرلو در بخش باروق میاندوآب و تخریب پل موقتی که اهالی روستای گوزللوی قره داغ از آن به عنوان راه ارتباطی استفاده می کردند، شد.

بر اساس اعلام دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان میاندوآب، با توجه به اینکه در جلسه های ستاد مدیریت بحران شهرستان موضوع تخریب شدن پل این روستا مطرح بود، به همین جهت تمهیدات لازم برای امداد رسانی به این روستا از پیش اندیشیده شده و به گفته صمدی این پل ارتباطی با کاهش دبی آب و مساعد شدن شرایط بازسازی می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود