یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب خبر داد؛

آمادگی حوزه ها و پایگاه های بسیج میاندوآب برای جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در دیدار منتخبان شورای پنجم؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از آمادگی و فعال بودن پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج این ناحیه برای جمع آوری کمک های مردمی و بسیجیان برای سیل زدگان شمال کشور خبر داد. ...

سرهنگ پاسدار جواد مولودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: تمامی حوزه ها و پایگاه های بسیج برادر و خواهر و بسیج سازندگی شهرستان برای جمع آوری کمک‌های مردمی به سیل زدگان  استان‌های شمالی کشور آماده و فعال هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم همیشه در صحنه، انقلابی و نوع دوست که همیشه و در همه حال هموطنان را یاری کرده اند و می توانند کمک های خود را به دست مردم سیل زده برسانند.

وی افزود: پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج نیز در کنار هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای جمع آوری کمک های مردمی و بسیجیان برای سیل زدگان شمال کشور آماده و فعال هستند.

مولودی تصریح کرد: بر اساس تصمیم کمیته پشتیبانی جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده، جمع آوری کمکهای غیرنقدی با اولویت پتو، زیرانداز، لباس، مواد شوینده و مواد غذایی شامل کنسروجات با حداقل ۶ ماه تاریخ اعتبار مصرف انجام می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود