کد خبر: 280385

تاریخ انتشار: فروردین ۸, ۱۳۹۸

آمادگی حوزه ها و پایگاه های بسیج میاندوآب برای جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از آمادگی و فعال بودن پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج این ناحیه برای جمع آوری کمک های مردمی و بسیجیان برای سیل زدگان شمال کشور خبر داد.

سرهنگ پاسدار جواد مولودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: تمامی حوزه ها و پایگاه های بسیج برادر و خواهر و بسیج سازندگی شهرستان برای جمع آوری کمک‌های مردمی به سیل زدگان  استان‌های شمالی کشور آماده و فعال هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم همیشه در صحنه، انقلابی و نوع دوست که همیشه و در همه حال هموطنان را یاری کرده اند و می توانند کمک های خود را به دست مردم سیل زده برسانند.

وی افزود: پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج نیز در کنار هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای جمع آوری کمک های مردمی و بسیجیان برای سیل زدگان شمال کشور آماده و فعال هستند.

مولودی تصریح کرد: بر اساس تصمیم کمیته پشتیبانی جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی شهرستان میاندوآب به مناطق سیل زده، جمع آوری کمکهای غیرنقدی با اولویت پتو، زیرانداز، لباس، مواد شوینده و مواد غذایی شامل کنسروجات با حداقل ۶ ماه تاریخ اعتبار مصرف انجام می شود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

یادداشت

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از نشانه های مومنان است و تقدیر الهی نشان داده که قدرت صرفا بر…