یکشنبه خرد ۲۶ ۱۳۹۸

Sunday 16 Jun 2019

اخبار برگزیده

۳۶ مسافر از خدمات نوروزی فوریت های پزشکی میاندوآب بهره مند شدند

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: ۳۶ نفر مسافر از خدمات پایگاه موقت سلامت فوریت های پزشکی مستقر در ورودی میاندوآب تا سوم فروردین بهره مند شدند. ...

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به آمادگی مرکز فوریت های پزشکی به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات به مردم، اظهار کرد: شماره ۱۱۵ فوریت پزشکی میاندوآب به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار مردمی در خصوص حوادث است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: در این راستا ۳۶ نفر مسافر از خدمات پایگاه موقت سلامت فوریت های پزشکی مستقر در ورودی میاندوآب در سه روز نخست امسال بهره مند شدند.

وی گفت: کادر فوریت پزشکی در محل خروجی های شهرستان و پایگاه مستقر می‌شوند و چنانچه مسافران در سطح شهر و یا جاده دچار حادثه شوند به آنان خدمات پیش بيمارستانی ارائه می دهند.

حیدری تصریح کرد: در ایام نوروز درمانگاه‌ های شبانه روزی چهاربرج و باروق نیز با کادر کامل پزشکی شامل پزشک، پرستار، داروخانه، تزریقات و همچنین دندانپزشک به صورت شبانه روز آماده خدمت به مسافران نوروزی هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اظهار کرد: همچنین در محور تپه رش- میاندوآب پایگاه جاده ای تازه تاسیس فوریت های پزشکی  للکلو به صورت شبانه روزی خدمات پیش بيمارستانی را برای همشهریان در آن منطقه ارائه خواهند داد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود